Abstraction and geometry

auction history

  • Alois Kračmar

    No.: 58

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 06. 2019 16:10

    mezzotinta, 1992, 13 x 10,5 cm, sign. PD, rám, č. 2/50, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

    Estimate: k CZK

  • Anna Nečasová

    No.: 56

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 06. 2019 16:08

    olej, karton, 19 x 13 cm, sign. PN, rám, popraskaná malba, na rámu oděrky,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Ctirat Stehlík

    No.: 35

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 06. 2019 15:48

    litografie, 1979, 16 x 19,5 cm, sign. PD CCtirad Stehlík, rám, č. 34/100, na rámu oděrky,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID4**1 History of bids

  • Vladimír Jarcovják

    (1924-2007)

    Zahrada dětství

    No.: 10

    Auction price: 26.000 CZK (1.040 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 06. 2019 15:35

    olej, plátno, 1980, 55,5 x 71,5 cm, sign. DU Vl. Jarcovják 1980, rám, vzadu popsáno, v díle V. Jarcovjáka hrála vždy hlavní roli barva, kterou se snažil měnit na výrazovou i obsahovou kvalitu. I tento obraz je barevnou výpovědí s duchovní náplní, přičemž každá barva má svou působnost s hlubším obsa…

    Current price: 26.000 CZK (1.040 €)

    Last auctioneer: ID2**4 History of bids