auction history

  • Vardanian

    Knight

    No.: 115

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2019 19:54

    oil, canvas, 1994, 55 x 40,5 cm, signed lower/right Vardarian 94, framed , Olejomalba Rytíř zachycuje jemně orientálního rytíře, který odkazuje k postavě Dona Quijota. Jezdec se vlní ve zmatené, pitoreskně prodloužené a nejisté lince, kterou podtrhuje vratký základ koně na kolečkách. Ironický podtón…

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

    Estimate: k CZK

  • Zdeněk Raiser

    From beer foam she was born

    No.: 92

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2019 19:31

    oil, canvas, 50 x 50 cm, signed lower/right Raiser, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

    Estimate: 12 000 - 18 000 Kč CZK

  • Pavel Besta

    Standing together

    No.: 79

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2019 19:18

    oil, canvas, 2014, 25 x 27 cm, signed lower/right Besta 14, drobná, až křehce vyznívající práce autora, který studoval na AVU nejdříve restaurátorství u prof. Ballardiniho a posléze přešel do ateliéru malby prof. Smetany, člena Skupiny 42. Nastálo spolu, malba vzniklá velmi subtilnímu výtvarnými pro…

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

    Estimate: 15 000 - 20 000 Kč CZK

  • Jan Chaloupek

    Flowers at the creek

    No.: 77

    Auction price: 18.000 CZK (720 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2019 19:16

    wood - linden, 2019, v. 115 cm, známý malíř a ilustrátor, absolvent PdF - výtvarného oboru MU v Brně, na umělecké scéně se prosadil svým intelektuálním pojetím gestické malby, v rámci níž neustává v experimentu hledat nové polohy, the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula

    Current price: 18.000 CZK (720 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

    Estimate: 30 000 - 35 000 Kč CZK

  • Zdeněk Burian

    (1905-1981)

    Nšoči and Old Shatterhand

    No.: 74

    Auction price: 75.000 CZK (3.000 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2019 19:13

    gouache, paper, 25,5 x 21 cm, signed lower/right Z. Burian, framed , výtvarné dílo Zdeňka Buriana zaujímá významné místo na poli obrazové ilustrace dobrodružné literatury. Burian přinesl zcela neortodoxní koncepci do podoby knižních ilustrací vědecko-fantastických a populárně naučných literárních žá…

    Current price: 75.000 CZK (3.000 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

    Estimate: k CZK

  • František Hodonský

    Landscape of mountaineer

    No.: 48

    Auction price: 48.000 CZK (1.920 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2019 18:47

    oil, canvas, 1989, 75 x 100 cm, signed lower/left Hodonský 89, lath frame, verso inscription, tato vydařená koloristicky redukovaná práce klasika moderní české krajinomalby z jeho vrcholných osmdesátých let byla opakovaně vystavována, i na přehlídce evropského abstraktního umění v Rakousku. Hodonsk…

    Current price: 48.000 CZK (1.920 €)

    Last auctioneer: ID1**7 History of bids

    Estimate: 60 000 - 80 000 Kč CZK

  • Richard Rauft

    (1862-1931)

    Zátoka Brittany

    No.: 82

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2019 16:21

    akvatinta, 24,7 x 32,4 cm, značeno v desce PD Ranft, vydal: Verlag der Gesellschaft für Vervielfältigende Kunst, Vien ,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Abstraktní kompozice

    No.: 75

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2019 16:14

    litografie, 33 x 25 cm,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Frans Masereel

    (1889-1972)

    Otrok lásky (Sklavin der Liebe)

    No.: 70

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2019 16:09

    dřevoryt, 16,5 x 11,4 cm, PD monogr. v desce FM, papírová pasparta,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Käthe Kollwitz

    (1867-1945)

    Autoportrét

    No.: 67

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2019 16:06

    lept, x , 14,5 x 13,5 cm, papírová pasparta,

    Current price: 4.600 CZK (184 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Ludwig Heinrich Jungnickel

    (1881-1965)

    Návrat ovcí

    No.: 65

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2019 16:04

    litografie, 19,7 x 20 cm, sign. na kameni PN Jungnickel, papír na spodním rohu lehce ušpiněn,

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Snění

    No.: 64

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2019 16:03

    litografie, 31,6 x 24 cm,

    Current price: 2.100 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Le Couple á l´Arbre

    No.: 62

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2019 16:01

    litografie, 31,5 x 24 cm,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Paul Gauguin

    (1848-1903)

    Ženy, zvířata a listoví

    No.: 52

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2019 15:51

    faksimile dřevořezu, ruční papír, 16 x 34 cm, původně součást bibliofilie: Paul Gauguin, Dřevořezy, vyd. Klub přátel výtv. umění, Praha, 1982,

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Heinrich Bruppacher

    (1930-2010)

    Symboly

    No.: 24

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2019 15:35

    lept, 15,6 x 24 cm, sign. PD H. Bruppacher, papírová pasparta, e. a.,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID5**3 History of bids

  • Heinrich Bruppacher

    (1930-2010)

    Linie

    No.: 23

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2019 15:22

    suchá jehla, 24,5 x 15,6 cm, sign. PD H. Bruppacher, papírová pasparta, č. 2/10,

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Heinrich Bruppacher

    (1930-2010)

    Domorodci

    No.: 22

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2019 15:21

    akvatinta, 13 x 16,7 cm, sign. PD H. Bruppacher, papírová pasparta, č. 17/20,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Heinrich Bruppacher

    (1930-2010)

    Do nitra struktur

    No.: 21

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2019 15:20

    lept, 15,2 x 15,2 cm, sign. PD H. Bruppacher, papírová pasparta, č. 5/10,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Heinrich Bruppacher

    (1930-2010)

    Měsíc i slunce

    No.: 19

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2019 15:18

    lept, 15,5 x 11,7 cm, sign. PD H. Bruppacher, papírová pasparta,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • David Azuz

    (1942-2014)

    Na trhu

    No.: 15

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2019 15:14

    litografie, 64,5 x 49,8 cm, sign. PD David Azur, č. 39/200, PD slepotiskové razítko David Azuz atelier,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Judy Garland

    No.: 7

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2019 15:06

    chromogenic print, 32,8 x 32,7 cm, PD značeno v tisku Andy Warhol, č. 82/100, ruční papír Arches France, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, New York,

    Last auctioneer: ID3**0 History of bids

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Abstraktní kompozice

    No.: 5

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2019 15:04

    litografie, 20 x 39,8 cm, značeno na kameni DU Miró,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Eduard Manet

    (1832-1883)

    Berthe Morisot

    No.: 1

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2019 15:00

    lept, 1910, 11 x 7 cm, přichyceno v papírové paspartě,

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Michal Singer

    Růžový ukřižování

    No.: 69

    Auction price: 150.000 CZK (6.000 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 11. 2019 12:00

    olejomalba, 200 x 200 cm, sign. LN

    Current price: 150.000 CZK (6.000 €)

  • Jaroslav Němeček

    Čtyřlístek

    No.: 68

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    kresba, fix, 2019, 31 x 23 cm, sign. PD

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • Martin Rybář

    Vytváření vztahu s dítětem

    No.: 67

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    digitální tisk, 26 x 18 cm, sign. PD

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Jakub Krejčí

    No.: 66

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    litografie, 1991, 38 x 49, 5 cm, sign. PD, č. 32/100

  • Barbora Kepičová

    Chameleoni

    No.: 65

    linoryt, 55 x 70 cm, autorský tisk

  • Jiří Kolář

    Motýli

    No.: 64

    barevná litografie, 79 x 66, 7 cm

  • Linda Čihařová

    Ve vlasech na schovávanou

    No.: 63

    digitální tisk na papíře, 2009, 60 x 80 cm, sign. vzadu, č. 4/5