auction history

  • Kája Saudek

    (1935-2015)

    Brno - Franta Kocourek

    No.: 559

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 17:37

    tisk, 14,9 x 20,8 cm, značeno PD Saudek, PF 1977, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Poděkování

    No.: 561

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 17:36

    tisk, 21,2 x 10,6 cm, sign. DU Olbram, Polana, Jasan Z., Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    PF 1982

    No.: 560

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 17:35

    tisk, 21,2 x 10,6 cm, sign. PD Olbram Zoubek, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Na kraji lesa

    No.: 555

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 17:30

    litografie, 14,5 x 19,5 cm, sign. PD M. Švabinský, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the union of artists at The Czech Academy of Scie…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Údolí řeky

    No.: 554

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 17:29

    litografie, 13 x 18 cm, sign. PD M. Švabinský, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the union of artists at The Czech Academy of Science …

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Souhrn knižních značek A. Mackové

    No.: 544

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 17:19

    16x dřevoryt, 24,5 x 16,5 cm, monogr. ve štočku AM, 16 dřevorytových exlibris adjustovaných na kartonovém podkladu v původním kartonovém přebalu, přebal mírně zašlý, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    PF 1983

    No.: 541

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 17:16

    ofset, 1983, 11,5 x 16,2 cm, sign. na obálce Zoubkovi, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Jan Dircksz Both

    (1615/18-1652)

    Der Maultiertreiber auf der Via Appia

    No.: 530

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 17:05

    lept, kolem r. 1650, 19,5 x 27,3 cm, značeno LD v desce Both fe, v levém dolním rohu na papíře skvrnky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Monogramista FA

    Babylonská věž

    No.: 528

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 17:03

    mědirytina, ruční papír, 12,1 x 17,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID9**4 History of bids

  • Adam Bartsch

    (1757-1821)

    Podle Rubense

    No.: 524

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 16:59

    mědirytina, 18./19. století, 30,5 x 22,5 cm, značeno LD v desce Rubens pinx. a PD A. Bartsch sc., mírně zažloutlý papír

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Vojtěch Hellich

    (1807-1880)

    Socha sv. Jiří na hradě Pražském

    No.: 506

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 16:41

    ocelorytina, kolem 1860, 17,3 x 16 cm, značeno LD v desce Hellich fecit. a PD Wurster sc., z knihy: K. V. Zap, F. B. Mikovec - Památky a starožitnosti země České (nakladatelství I. L. Kober v Praze, 1864), disciple of Prof. J. Bergler and F. Waldherr at the Academy of Fine Arts in Prague, later stud…

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Ludvík Kundera

    (1920-2010)

    Abstrakce - Pozdrav

    No.: 487

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 16:22

    tuš, akryl, fix, papír, 1999, 30,4 x 30 cm, Dopis Ludvíka Kundery , papír přeložen,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace do Mladého světa (Námořníci na ulici)

    No.: 485

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 16:20

    lavírovaná kresba uhlem, 43,5 x 31,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 3, na papíře drobné skvrny, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke B. S. Žitkov: Na moři, Lidé v záchranném člunu (obr. 1, str. 13)

    No.: 481

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 16:19

    tuš, papír, 32,4 x 25,4 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 52, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID5**0 History of bids

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Staničič: Malý pirát, Loučení v přístavu (obr. 2, str. 16)

    No.: 483

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 16:18

    škrábaná křída, papír, 21 x 12,3 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 30, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Staničič: Malý pirát, Tornádo na moři (obr. 7, str. 64)

    No.: 482

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 16:17

    škrábaná křída, papír, 20,2 x 12,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 29, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Maurits Cornelis Escher

    (1898-1972)

    Nástěnný kalendář 2010

    No.: 461

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 15:56

    nástěnný kalendář, 13x tisk, 66 x 50 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Iva Hüttnerová

    Nástěnný kalendář 2018

    No.: 459

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 15:54

    nástěnný kalendář, 13x tisk, 34 x 24,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Sklencka at The Theatre Faculty of the Academy of Performing Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Ptáčci

    No.: 457

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 15:52

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Útok

    No.: 456

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 15:51

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Hokusai?

    (1760-1849)

    Trh u kanálu

    No.: 437

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 15:32

    barevný dřevoryt, 15 x 20,3 cm,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Kolektiv autorů

    Konvolut fotografií

    No.: 425

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 15:20

    40x fotografie, 24 x 31 cm, 40x čb. bromostříbrná fotografie různých motivů, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Zita Kabátová

    (1913-2012)

    Konvolut fotografií

    No.: 424

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 15:19

    13x fotografie, 17 x 17 cm, 13x čb. bromostříbrná fotografie z hereččina soukromého a rodinného života, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • (Marie Čermínová) Toyen

    (1902-1980)

    Charles Louis Philippe - Matka a dítě

    No.: 375

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 17:50

    kniha, 1927, 19,5 x 14 cm, Praha, Odeon, vazba původní, brožovaná, 115 stran, první úplné české vydání přeložil Jaroslav Zaorálek, úprava a obálka J.Štýrský a Toyen, náklad 1000 výtisků,, obřená a ošoupaná obálky, hřbet mírně rozlepen, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite …

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Max Švabinský

    Litografie a kresby z let 1953 - 1955

    No.: 374

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 17:49

    katalog, 20,5 x 15 cm, podpis M. Švabinský, L. Páleníček, Z. Švabinská, K. Tondl, F. Čermáková aj. na titl. listě, vyd. Hollar, Praha, 1955, sešitová vazba, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Max Švabinský

    Stěpan Ščipačev - Sloky lásky

    No.: 370

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 17:45

    kniha, 20 x 14,5 cm, věnování s podpisem M. Švabinského a S. Ščipačeva na titl. listě, vyd. Československý spisovatel, Praha, 1955, pův. clpl. vazba s obálkou, 94s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Antonín Jaroslav Matzner

    (1944-2017)

    Beatles - Výpověď o jedné generaci

    No.: 359

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 17:34

    kniha, 1987, 20 x 13 cm, podpis autora, vydala Mladá fronta, Praha, brožovaná vazba, 286 stran, lehce zažloutlá a rozlepená vazba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Max Švabinský

    Max Švabinský

    No.: 355

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 17:30

    kniha, 1937, 30 x 20,5 cm, na úvodní straně vlepena portrétní fotografie M. Švabinského datovaná r. 1943, věnování bez souvislosti s autorem k r. 1953´4, vydal S.V. U. Mánes, Prameny, sbírka dobrého umění sv 11,plátěná vazba, 26 stran, zašpiněná vazby, natržený hřbet , Provenance: Antiquarian Dláždě…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Edward Bering Hitchcock

    (1884-1966)

    Zasvětil jsem život míru

    No.: 354

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 17:29

    kniha, 1947, 20,5 x 14 cm, podpis autora na hlavním titulu, vazba původní, polokožená, 341 stran, obálka chybí, stav velmi dobrý, drobná odřenina na hřbetě, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Kolektiv autorů

    Biblické obrazy

    No.: 321

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 16:56

    volné listy, 46 x 34 cm, 93x čb. reprodukce děl slavných malířů s tématem starozákonních a novozákonních výjevů, některé listy více opotřebené, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids