auction history
LIST OF AUTHORS

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Óda na marnost

    No.: 51

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 05. 2024 20:20

    tisk, akvarel, 2013, 9 x 9,5 cm, sign. Zdeněk Mézl 2014, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    V láhvi

    No.: 50

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 05. 2024 20:19

    dřevoryt, 9 x 6 cm, sign. DU Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    …NEC ULLIS SAUCIA VOMERIBUS PER SE DABAT OMNIA TELLUS

    No.: 16

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 05. 2024 19:45

    dřevoryt, 24 x 18 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, č. 85/105, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Hostina

    No.: 11

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 05. 2024 19:40

    dřevoryt, 9,5 x 11 cm, sign. PD Zd. Mézl, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Poseidon

    No.: 9

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 05. 2024 19:38

    dřevoryt, 1989, 24 x 18 cm, sign. PD Zd. Mézl, Pamětní list k slavnostnímu večeru národního umělce Františka Kožíka, vydal spolek českých bibliofilů 7. června 1989, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Plodný mnich

    No.: 1

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 05. 2024 19:30

    dřevoryt, 8,3 x 5,7 cm, sign. PD Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Matches

    No.: 8

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 05. 2024 16:07

    etching, aquatint, 19,6 x 15,5 cm, sign. lower/right Emil Filla, yellowed paper, small stains on paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Thiele and Bukovac at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists and SVU

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

    Estimate: 20 000 - 25 000 CZK

  • Václav Boštík

    (1913-2005)

    Nebula

    No.: 5

    Auction price: 11.000 CZK (459 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 05. 2024 16:04

    dry needle, 1965, 10,5 x 9 cm, sign. lower/right Boštík 65, frame, the disciple of W. Nowak, member of The Umelecka beseda, later UB 12

    Current price: 11.000 CZK (459 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

    Estimate: 18 000 - 22 000 CZK

  • Jaroslav Válek

    Znak pro čaj

    No.: 41

    Auction price: 750 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 05. 2024 17:40

    reliéfní tisk, 2010, 20,6 x 14,5 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk

    Current price: 750 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • B. Holt

    Frau Page

    No.: 31

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2024 18:30

    mědirytina, 13,7 x 10,1 cm, značeno PD v desce B. Holt, Public a Paris par Delloye, místy zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • William Henry Mote

    (1803-1871)

    Perdita

    No.: 30

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2024 18:29

    mědirytina, 13 x 9,7 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Henry Richard Cook

    (1802-1849)

    Katharina

    No.: 25

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2024 18:24

    mědirytina, 13,7 x 10,3 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, místy lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • William Henry Mote

    (1803-1871)

    Celia

    No.: 22

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2024 18:21

    mědirytina, 13,1 x 10,3 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Henry Richard Cook

    (1802-1849)

    Johanna von Ark

    No.: 12

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2024 18:11

    mědirytina, 13,6 x 10,5 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • William Henry Mote

    (1803-1871)

    Die Königinn Margaretha

    No.: 11

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2024 18:10

    mědirytina, 13,7 x 10,5 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Henry Richard Cook

    (1802-1849)

    Juliette

    No.: 4

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2024 18:03

    mědirytina, 13,5 x 10,2 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • William Henry Mote

    (1803-1871)

    Miranda

    No.: 1

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2024 18:00

    mědirytina, 13,8 x 10,4 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, místy skvrny, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Bohuslav Kutil

    (1907-1982)

    Pohled na Kolín

    No.: 318

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 18:17

    olej, plátno, 69 x 99 cm, sign. LD Kutil, sign. vzadu B. Kutil 1940, rám

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: ID1**9 History of bids

  • Bohumil Lonek

    (1903-1998)

    Pardubice

    No.: 314

    Auction price: 20.800 CZK (867 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 18:16

    olej, plátno, 81 x 181 cm, rám, plátno protrženo

    Current price: 20.800 CZK (867 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • Davril

    Zimní potok

    No.: 308

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 18:07

    grafický list, 15,5 x 21,2 cm, sign. PD Davril, rám

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Bernard Daníček

    Loď na moři

    No.: 303

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 18:02

    olej, plátno, 48,5 x 72,5 cm, sign. LD Bernard Daníček, rám, zkrakelováno

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID4**7 History of bids

  • J. Weigl

    Vřesová studánka

    No.: 300

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:59

    olej, plátno, 1937, 38 x 49 cm, sign. PD J. Weigl 37, rám, plátno protrženo

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • Rudolf František Najman

    (1892-?)

    Končina Krkonoše

    No.: 291

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:50

    olej, lepenka, 1937, 47 x 67 cm, sign. LD R Fr. Najman 1937, rám

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Tři čepice

    No.: 288

    Auction price: 1.250 CZK (53 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:47

    litografie, 35 x 47 cm, sign. PD V. Komárek 93, rám, č. 3/100, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 1.350 CZK (57 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • Josef Syrový

    (1879-1956)

    Krajina

    No.: 282

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:41

    olej, plátno, 72 x 91 cm, sign. PD J. Syrový, rám, the disciple of prof. V. Brozik at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, V. Hynais at The Academy of Fine Arts in Prague, K. Marr in Munich and J. Humbert in Paris

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

  • Pavel Čampulka

    (1943)

    Akt

    No.: 276

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:35

    lept, 1993, 23,5 x 25 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 13/100

    Current price: 650 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID3**0 History of bids

  • Pavel Čampulka

    (1943)

    Žena

    No.: 274

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:33

    lept, 39,5 x 29 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 11/100

    Current price: 650 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID3**0 History of bids

  • Stanisalv Kulhánek

    Partie z Kladna

    No.: 273

    Auction price: 40 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:32

    tisk, 16 x 20 cm, sign. PD Stan. Kulhánek 1938, rám

    Current price: 40 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Stanislav Kulhánek

    Partie z Kladna

    No.: 271

    Auction price: 40 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:30

    tisk, 14 x 20 cm, sign. LD Stan. Kulhánek 1935, rám

    Current price: 40 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Jan Měřička

    (1955)

    Čtyři zámotky

    No.: 262

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:21

    litografie, grafický list, 1991, 74,5 x 44 cm, sign. PD Jan Měřička 91, rám, č. 1

    Current price: 550 CZK (23 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

Instagram

Facebook

You must login first.