Konstantin Bušek

(1861-1938)

  • Konstantin Bušek

    (1861-1938)

    Chalupa

    No.: 177596

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 09. 03. 2020 14:06

    ink, aquarell, pastel, paper, 23,5 x 18 cm, sign. RD Konst. Bušek, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (60 €)