F. Simichen
Krajina s vrchem
No.: 16Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:15
olej, papír, 1934, 24 x 29,5 cm, sign. PD F. Simichen 1934, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Krajina s vrchem