Josef Života
(1894-1975)
No.: 207Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:26
olej, malířská lepenka, 23 x 34 cm, sign. PD J. Života, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
(1894-1975)
Current price: 650 CZK (28 €)