František Pečínka
(1869-1917)
Chaloupky
No.: 66Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:05
olej, plátno, 1899, 38 x 62 cm, sign. PD P, rám
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID4**3 History of bids
(1869-1917)
Chaloupky