Jana Míčková
(1940-2020)
Carnival
No.: 281455Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:00
serigraphy, 1955, 32 x 44 cm, signed lower/right J. Krahulíková 1955, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Strom ptačího života II.
No.: 261845Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 21. 05. 2024 18:11
akvarel, tuš, kombinovaná technika, papír, 1970, 49,8 x 65 cm, sign. DU Jana Míčková 1970, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Strom ptačího života I.
No.: 261844Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 21. 05. 2024 18:12
akvarel, tuš, kombinovaná technika, papír, 1970, 49,5 x 64,5 cm, sign. DU Jana Míčková 1970, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Jana Míčková
(1940-2020)
Motýl
No.: 239610Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 21. 05. 2024 18:13
pastel, papír, 1970, 48 x 64 cm, sign. DU Jana 70, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Vešení prádla
No.: 281924Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 16:36
lept, 1962, 16,5 x 11,5 cm, sign. PD Jana 62, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)