Jarmila Kalašová
(1927)
Květinová kompozice I
No.: 143Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:22
olej, sololit, 70 x 59 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Jarmila Kalašová
(1927)
Květinová kompozice II
No.: 144Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:23
olej, deska, 64 x 55,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Jarmila Kalašová
(1927)
Květiny s holubičkou
No.: 146Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:25
olej, lepenka, 65 x 55 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Jarmila Kalašová
(1927)
Květiny s Andulkou
No.: 147Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:26
olej, sololit, 63,5 x 53 cm, rám