Jarmila Kalašová

(1927)

  • Jarmila Kalašová

    (1927)

    Květinová kompozice I

    No.: 143

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:22

    olej, sololit, 70 x 59 cm, sign. PD J. Kalašová, rám

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

  • Jarmila Kalašová

    (1927)

    Květinová kompozice II

    No.: 144

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:23

    olej, deska, 64 x 55,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám

  • Jarmila Kalašová

    (1927)

    Květiny s holubičkou

    No.: 146

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:25

    olej, lepenka, 65 x 55 cm, sign. PD J. Kalašová, rám

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

  • Jarmila Kalašová

    (1927)

    Květiny s Andulkou

    No.: 147

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:26

    olej, sololit, 63,5 x 53 cm, rám