Klimeš
Žně
No.: 50Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:49
olej, plátno, 80 x 139 cm, sign. LD Klimeš, rám
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Žně