Karel Minář
(1901-1973)
J.V. Sládek: Selské písně - Nové selské písně
No.: 636Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, tříbarevný sign. dřevoryt K. Minář, úprava K. Dyrynk, vydal Vl. Žikeš, Praha 1936, Ex. 61/200, vazba A.L. Jirout, 92 s., pl. kožená vazba, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner, J. Obrovsky, V. Bukovac, member of JUV in Prague, The Hollar As…
Current price: 500 CZK (21 €)
Karel Minář
(1901-1973)
Orání
No.: 281244Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 06. 05. 2024 15:18
litografie, 32,5 x 48 cm, sign. PD Karel Minář, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner, J. Obrovsky, V. Bukovac, member of JUV in Prague, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, SVUM Hodonin
Current price: 900 CZK (38 €)