Olga Čechová
(1925-2010)
Die drei Brüder
No.: 546Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 25 x 17 cm, 2x sign. a č. litografie. O. Čechová, ex.: 28/125, Arethusa Press Herber Blokland, Baarn, 1984, německý text, č. výtisk 28/80, pův. sešit v ob., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Olga Čechová
(1925-2010)
Ptačí matka
No.: 281906Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 20. 05. 2024 18:02
litografie, 15 x 10 cm, sign. uprostřed Olga Čechová, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)