Oldřich Šebor
(1892-1930)
Vesnice
No.: 306Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 18:05
akvarel, kvaš, papír, 50 x 43 cm, sign. PD Šebor, rám
Current price: 400 CZK (17 €)
(1892-1930)
Vesnice
Current price: 400 CZK (17 €)