J. Zatloukal
Hodslavice
No.: 26Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:25
olej, plátno, 73 x 90 cm, sign. PD J. Zatloukal, rám
Current price: 900 CZK (38 €)
Hodslavice
Current price: 900 CZK (38 €)