Karel Tondl

(1893-1980)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Hrázděný dům v lese

    No.: 281787

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 24. 04. 2024 19:04

    akvarel, papír, 43,5 x 33,5 cm, sign. PD K. Tondl, rám, na zadní straně přípis: vystaveno na členské výstavě v Obecním domě v Praze 1940, pasparta na zašpiněna, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota, V. Bukovac, J. Preisler and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in…

    Current price: 800 CZK (34 €)