Jan Měřička
Čtyři zámotky
No.: 262Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:21
litografie, grafický list, 1991, 74,5 x 44 cm, sign. PD Jan Měřička 91, rám, č. 1
Current price: 550 CZK (23 €)