Jaroslav Steinberger (Kovařovic)
(1886-?)
Zima
No.: 192Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:11
olej, papír, 43,5 x 49 cm, sign. PD Jar Steinberger Kovařovic, rám
Current price: 1.300 CZK (55 €)