Jarmila Svobodová Kalašová
(1927)
Ikarky
No.: 252Auction price: 16.600 CZK (692 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:11
kombinovaná technika, sololit, 78 x 112 cm, sign LD J. Kalašová, rám
Current price: 16.600 CZK (692 €)
Jarmila Svobodová Kalašová
(1927)
Květinové zátiší I
No.: 253Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:12
olej, sololit, 85 x 74,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Jarmila Svobodová Kalašová
(1927)
Květinové zátiší II
No.: 254Auction price: 6.650 CZK (278 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:13
kombinovaná technika, sololit, 71 x 51 cm, sign. PD J. Kalašová, rám, DU poškozeno
Current price: 6.650 CZK (278 €)
Jarmila Svobodová Kalašová
(1927)
Květinové zátiší III
No.: 255Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:14
kombinovaná technika, sololit, 47 x 45,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Current price: 4.000 CZK (167 €)