Jos. Tauš?
Panenská ulice
No.: 307Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 18:06
olej, lepenka, 1937, 47 x 33 cm, sign. PD Jos. Tauš. 37, proraženo
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Panenská ulice