Vladimír Cidlinský

  • Vladimír Cidlinský

    Pohyb forem III

    No.: 186

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 16:05

    olej, monotyp, 58 x 35 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, č. 77/45

    Current price: 650 CZK (28 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Meditace v hnědé I.

    No.: 187

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 16:06

    olej, monotyp, 85 x 33 cm, sign. PD V. Cidlinský, rám

    Current price: 650 CZK (28 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Meditace v hnědé II.

    No.: 188

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 16:07

    Current price: 650 CZK (28 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Pohyb forem I.

    No.: 189

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 16:08

    olej, monotyp, 85 x 33 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám

    Current price: 650 CZK (28 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Pohyb forem IV

    No.: 190

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 16:09

    olej, monotyp, 48 x 35 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, č. 60/45

    Current price: 650 CZK (28 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Pohyb forem II.

    No.: 191

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 16:10

    olej, monotyp, 73 x 35 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám

    Current price: 650 CZK (28 €)