Otakar Moravec
(1903)
U rybníčka v Třemblatech
No.: 316Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 18:15
olej, plátno, 1942, 90 x 62 cm, sign. LD Ota Moravec 42, rám
Current price: 2.500 CZK (105 €)