Arnošt Zabloudil - Sobotek
(1895-1959)
Malostranské domy
No.: 274357Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 07. 05. 2024 15:12
litografie, 28,5 x 24 cm, LD značeno na kameni Sobotek - Zabloudil, rám, č. 31/100, vzadu štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)