Šárka Růžičková Zadáková
(1982)
Gympl
No.: 281523Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:26
akryl, plátno, 2009, 12 x 18 cm, sign. Š. vzadu Růžičková Zadáková
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Šárka Růžičková Zadáková
(1982)
Ježíšek
No.: 281524Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:27
akryl, plátno, 12 x 18 cm, sign. vzadu Š. Růžičková Zadáková
Šárka Růžičková Zadáková
(1982)
Bazar paměti
No.: 281525Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:28
akryl, plátno, 18 x 20,3 cm, sign. Š. vzadu Růžičková Zadáková, Šárka Růžičková Zadáková je absolventka Ateliéru malby na UMPRUM u P. Nešlehy a S. Diviše. Její tvorba vychází zejména z osobního života, a proto na jejích obrazech můžeme potkat její vlastní rodinu, ale zároveň i prožívat zkušenosti, k…
Current price: 7.000 CZK (292 €)