Doubravová
Kachničky ve vodě
No.: 281852Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:05
olej, karton, 1957, 35 x 45 cm, sign. PD Doubravová 1957, rám, na zadní straně popsáno autorkou, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 900 CZK (38 €)