Ella Malíková
(1927)
Pramice na jezeře
No.: 281855Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:17
olej, plátno, 1961, 50,5 x 68,5 cm, sign. PD E Malíková 61, rám, Absolventka reálného gymnázia v Nymburce, Vysoké školy technické, obor architektura a Pedagogické fakulty UK Praha, obor výtvarná výchova, deskriptivní geometrie a matematika. Pedagožka výtvarné výchovy gymnázia v Českém Brodě, Poděbra…
Current price: 700 CZK (30 €)