Ella Malíková

(1927)

  • Ella Malíková

    (1927)

    Pramice na jezeře

    No.: 281855

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 22. 05. 2024 18:17

    olej, plátno, 1961, 50,5 x 68,5 cm, sign. PD E Malíková 61, rám, Absolventka reálného gymnázia v Nymburce, Vysoké školy technické, obor architektura a Pedagogické fakulty UK Praha, obor výtvarná výchova, deskriptivní geometrie a matematika. Pedagožka výtvarné výchovy gymnázia v Českém Brodě, Poděbra…

    Current price: 700 CZK (30 €)