Petr Probst

  • Petr Probst

    Třebušínské domky

    No.: 281674

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:57

    olej, plátno, 29 x 29 cm, sign. PD Probst, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

  • Petr Probst

    Mařka to je

    No.: 281675

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:58

    olej, sololit, 59,5 x 78,5 cm, sign. LD Probst, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 6.000 CZK (250 €)