Gustav Malý
(1879-1953)
Studie dívky
No.: 56Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:55
olej, plátno, 53 x 43 cm, sign. LD Malý, rám
Current price: 16.500 CZK (688 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
(1879-1953)
Studie dívky