Ludvík Černovický
(1878-?)
Záložna
No.: 63Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:02
akvarel, papír, 1946, 30 x 21 cm, PD monogr. Č , vzadu sign. Lud. Černovický, rám
Current price: 900 CZK (38 €)