Ludvík Černovický

(1878-?)

  • Ludvík Černovický

    (1878-?)

    Záložna

    No.: 63

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 14:02

    akvarel, papír, 1946, 30 x 21 cm, PD monogr. Č , vzadu sign. Lud. Černovický, rám

    Current price: 900 CZK (38 €)