Joža Úprka (připsáno)
(1861-1940)
Studie krojovaných hlav
No.: 170Auction price: 80.000 CZK (3.334 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:49
olej, plátno, 45 x 152 cm, rám
Current price: 80.000 CZK (3.334 €)
(1861-1940)
Studie krojovaných hlav