Karel Veržakovský
Krajina s mostem
No.: 281919Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:53
olej, plátno, 1940, 62,5 x 88 cm, sign. PD K. Veržakovský 40, rám, oboustranná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.000 CZK (125 €)