František Jiroudek
(1915-1991)
Divadelní šatna
No.: 295Auction price: 33.000 CZK (1.375 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:54
olej, sololit, 91 x 53 cm, sign. PD Jiroudek, rám
Current price: 33.000 CZK (1.375 €)