František Jiroudek

(1915-1991)

  • František Jiroudek

    (1915-1991)

    Divadelní šatna

    No.: 295

    Auction price: 33.000 CZK (1.375 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 17:54

    olej, sololit, 91 x 53 cm, sign. PD Jiroudek, rám

    Current price: 33.000 CZK (1.375 €)