• František Drtikol

    (1883-1961)

    Dáma a pierot

    No.: 1250

    Auction price: 30.000 CZK (1.200 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 18:50

    pigment, 1. polovina 20. let, 28,2 x 22,5 cm, PD značeno slepotiskovým razítkem Copyright Drtikol Prague, při okrajích poškozený papír, studied at The Educational and Research Institution for Photography in Munich, the member of SCSVU

    Current price: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Alexander Hackenschmied

    (1907-2004)

    Kaktusy

    No.: 1251

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 18:51

    bromostříbrná fotografie, 30./90. léta, 26,4 x 25,6 cm, značeno na zadní straně razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Alexander Hackenschmied

    (1907-2004)

    Malíř

    No.: 1252

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 18:52

    bromostříbrná fotografie, 30./90. léta, 24 x 17,7 cm, značeno na zadní straně razítkem, mírně zašpiněno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    Spřežení

    No.: 1253

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 18:53

    bromostříbrná fotografie, 22 x 16 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Tanečnice

    No.: 1254

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 18:54

    bromostříbrná fotografie, 21,5 x 15,5 cm, sign. PD , rám, mírně zašpiněná pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier IV.

    No.: 1255

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 18:55

    bromostříbrná fotografie, 1929, 24 x 30 cm, sign. PD Dr. K Procházka, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier V.

    No.: 1256

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 18:56

    bromostříbrná fotografie, 1929, 23,5 x 30 cm, sign. PD Dr. K Procházka, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier VI.

    No.: 1257

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 18:57

    bromostříbrná fotografie, 1929, 23,5 x 29,5 cm, sign. PD Dr. K Procházka, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier VII.

    No.: 1258

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 18:58

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier VIII.

    No.: 1259

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 18:59

    bromostříbrná fotografie, 1929, 20,5 x 30 cm, sign. PD Dr. K Procházka, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier IX.

    No.: 1260

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 19:00

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier

    No.: 1261

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 19:01

    bromostříbrná fotografie, 1929, 39,5 x 30 cm, sign. PD Dr. K Procházka, originální fotografie k albu Krásy Vysokých Tatier, které bylo vydáno roku 1929 s podtitulem 140 fotografií Dr. K. Procházky, pravotára z Hradce Králové, vydal Grafický závod umělecký Josef Doležal v Červeném Kostelci, při dolní…

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier II.

    No.: 1262

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 19:02

    bromostříbrná fotografie, 1929, 29,5 x 39,5 cm, sign. PD Dr. K Procházka, při dolním okraji mimo emulzi natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier III.

    No.: 1263

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 19:03

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Svatopluk Sova

    (1913-1984)

    J.Z. v ateliéru

    No.: 1264

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 19:04

    fotografie, podpis a vizitka, 18 x 21,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Milan Wagner

    (1937)

    Jan Werich - Na Kampě

    No.: 1265

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 19:05

    fotografie, 17,5 x 11,5 cm, sign. LD Milan Wagner, rám,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jan Zrzavý

    J.Z. s čepičkou

    No.: 1266

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 19:06

    fotografie, podpis a vizitka, 22 x 13 cm, sign. fotografie LD Jan Zrzavý, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Signál

    No.: 1267

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 19:07

    bromostříbrná fotografie, 23,9 x 29,8 cm, autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Zakarpatská vesnice

    No.: 1268

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 19:08

    bromostříbrná fotografie, 19,9 x 14,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Bělica

    (1925)

    Les

    No.: 1269

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 19:09

    bromostříbrná fotografie, 28,8 x 36 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • František Dostál

    Sošky

    No.: 1270

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 19:10

    bromostříbrná fotografie, 1995, 22,4 x 16,7 cm, sign. na zadní straně František Dostál 1995, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • František Dostál

    Prague - dog

    No.: 1271

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 19:11

    bromostříbrná fotografie, 1978, 17 x 23,1 cm, na zadní straně sign. František Dostál 1978 a značeno autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • František Dostál

    Čekání

    No.: 1272

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 19:12

    bromostříbrná fotografie, 16,8 x 23 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Gary Freeman

    Paruka

    No.: 1273

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 19:13

    bromostříbrná fotografie, 32 x 46,5 cm, sign. PD Freeman, rám, muzeální sklo, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Konfrontace tvarů

    No.: 1274

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 19:14

    bromostříbrná fotografie, 1960, 54 x 42,8 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Zima

    No.: 1275

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 19:15

    bromostříbrná fotografie, 58 x 46,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Dita tančí

    No.: 1276

    Auction price: 7.000 CZK (280 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 19:16

    Current price: 7.000 CZK (280 €)

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Dita tančí

    No.: 1277

    Planned termination: 13. 12. 2019 19:17

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Dita tančí

    No.: 1278

    Planned termination: 13. 12. 2019 19:18

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Dita tančí

    No.: 1279

    Planned termination: 13. 12. 2019 19:19