Gejša

    No.: 243654

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 23:10

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    Dvě gejši

    No.: 243655

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 23:12

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Samuraj

    No.: 243656

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 23:14

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Příprava na souboj

    No.: 243657

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 23:16

    japonský dřevoryt, 35,3 x 22,7 cm, nalepeno na papíru,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Gejša s hřebenem

    No.: 243658

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 23:18

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Gejša

    No.: 243659

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 23:20

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Gejši

    No.: 243660

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 23:22

    japonský dřevoryt, 20,9 x 14,7 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, místy zahnědlý papír ,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Větvička

    No.: 243662

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 23:24

    dřevořez, 27 x 17 cm, značno razítkem PD,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke knize A. Jiráska: Staré pověsti české, O Králi Svatoplukovi

    No.: 243688

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 23:26

    škrábaná křída, papír, 13,8 x 16,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 46, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke knize A. Jiráska: Staré pověsti české, Opatovický poklad

    No.: 243689

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 23:28

    škrábaná křída, papír, 14 x 16 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 48, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke knize A. Jiráska: Staré pověsti české, O Žižkovi

    No.: 243690

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 23:30

    škrábaná křída, papír, 14,7 x 17,4 cm, sign. na paspartě V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č.49, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace do Mladého světa (Topič)

    No.: 243691

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 23:32

    lavírovaná kresba uhlem, 43,5 x 31,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 4, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace do Mladého světa (Muž si čte v baru)

    No.: 243692

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 23:34

    lavírovaná kresba uhlem, 43,5 x 31,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 2, při okrajích lehce poškozený papír, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Miroslav Gemrot

    Sv. Mikuláš

    No.: 243693

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 23:36

    litografie, 20 x 13,8 cm, sign. PD Gemrot, č. 1/200,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Arnošt Karásek

    (1920-1969)

    Žena v šátku

    No.: 243694

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 23:38

    litografie, 1959, 11 x 8 cm, sign. DU AKarásek,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Komárek

    Ruce

    No.: 243695

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 23:40

    suchá jehla, 1965, 20 x 35,5 cm, sign. DU V Komárek 65, při okrajích lehce poškozený papír, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Kouká na mě vrba

    No.: 243696

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 23:42

    litografie, 21 x 37,5 cm, sign. PD V. Sickógi, č. 26/100, nepatrně zažloutlý papír, , the disciple of prof. J. Vodrazka at The State Graphic School in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Gr…

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jana Reinerová

    Let

    No.: 243697

    Auction price: 4.200 CZK (168 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 23:44

    litografie, 26,5 x 34,9 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 2/18, nepatrně zašlý papír, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 4.200 CZK (168 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    No.: 243698

    Auction price: 380 CZK (16 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 23:46

    reliéfní grafika , 15,3 x 11,5 cm, sign. PD Válek, a.t., , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 380 CZK (16 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    No.: 243699

    Auction price: 380 CZK (16 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 23:48

    reliéfní grafika , 17,4 x 12 cm, sign. PD Válek, a.t., , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 380 CZK (16 €)