• A. Václav Mašek

    Žena na louce

    No.: 240984

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 19:58

    akvarel, papír, 25 x 20 cm, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Břízy

    No.: 241018

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 20:00

    olej, sololit, 16,5 x 22,8 cm, sign. LD Rajchl, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Zasněžené domy

    No.: 241019

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 20:02

    olej, sololit, 34,8 x 48,8 cm, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Přichází bouře

    No.: 241020

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 20:04

    olej, sololit, 39 x 28,5 cm, sign. LD Rajchl, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Most přez řeku

    No.: 241021

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 20:06

    olej, sololit, 38,2 x 50,2 cm, sign. LD Rajchl,

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Horské jezero

    No.: 241023

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 20:08

    olej, sololit, 40,5 x 70 cm, sign. PD Rajchl, LH na rohu lehce naražená deska,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Odlítlá střecha

    No.: 241024

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 20:10

    dřevoryt, 11 x 8,5 cm, sign. PD, lehce nažloutlý papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Fragmenty

    No.: 241025

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 20:12

    dřevoryt, 7,5 x 8,5 cm, sign. LD, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Václav Plátek

    (1917-1994)

    Čínsky motiv

    No.: 241027

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 20:14

    tuš, akvarel, papír, 1948, 17 x 21,6 cm, sign. DU V. Plátek 1948, zažloutlý papír, na levém okraji papír odřen, , disciple of Prof. F. Kysela at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Václav Plátek

    (1917-1994)

    Ovečky

    No.: 241028

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 20:16

    tuš, akvarel, papír, 1947, 19,5 x 24,5 cm, sign. PD V. Plátek 1947, zažloutlý papír, , disciple of Prof. F. Kysela at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 241032

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 20:18

    barevný dřevoryt, 23,5 x 17,7 cm, značeno PD KK, okraje papíru poškozeny lepidlem,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Hampl

    U malířů

    No.: 241034

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 20:20

    litografie, 1971, 20,5 x 14 cm, sign. PD Hampl 71, a.t. 7/16, kolem tisku zažloutlý rámeček, na horních rozích papíru nalepeny papírové pásky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Zasněžené sousoší

    No.: 241035

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 20:22

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Veduta di Livorno

    No.: 241345

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 20:24

    tempera, papír, 14,8 x 20,6 cm, papírová pasparta, papír místy odřen,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    Židovka

    No.: 241470

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 20:26

    kombinovaná technika, papír, 1942, 80,5 x 55,7 cm, sign. LN K. Souček 42, při okrajích zbytky lpapírové lepenky, polámaný papír, , the disciple of prof. A. Hofbauer, J. Benda, J. Obrovsky, member of Skupina 42, The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Otakar Coubine

    (1883-1969)

    Portrét dívky

    No.: 241522

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 20:28

    litografie?, 1923, 19 x 14 cm, PD značeno slepotiskem Othon Coubine original lithographie, rám , na rámu drobné oděrky,

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    List z Písně písní

    No.: 241525

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 20:30

    dřevoryt, 23,5 x 23 cm, značeno PD ve štočku Kupka, papír zažloutlý, kousek pravého rohu papíru utržen, levý okraj papíru po okraji otřepen, , the disciple of prof. A. Studnicka, Eisenmenger, founder of the orfism style, honorary member of The Manes Association of Fine Artists, The Umelecka beseda, …

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Emil Orlik

    (1870-1932)

    Nedělní ráno v Brotzenu

    No.: 241527

    Planned termination: 28. 04. 2020 20:32

    litografie, 24 x 46 cm, vydáno v edici Společnosti pro reprodukci umění ve Vídni, nalepeno na papíře, , studied at the private school of H. Knirr in Munich and The Academy of Fine Arts in Munich

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Indické ženy

    No.: 241529

    Planned termination: 28. 04. 2020 20:34

    dřevoryt, 29,7 x 20,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague, member of Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne and Salon National des Beaux Arts

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Dům

    No.: 241531

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 20:36

    lept, 1948, 7,4 x 14 cm, označeno PD, č. 3/4, papír zažloutlý, na papíru tři černé skvrnky od barvy, , studied at Charles University and The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the private study at the atelier of E. Frinta, member of the group Maj 57

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Eva Natus-Šalamounová

    (1934-2014)

    Kočky

    No.: 241735

    Planned termination: 28. 04. 2020 20:38

    litografie, 1991, 43 x 31,8 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamoun, č. 33/50, na papíře drobné skvrnky, při okrajích lehce pokrčený papír,

  • Eva Natus-Šalamounová

    (1934-2014)

    Vzdej se!

    No.: 241737

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 20:40

    litografie, 1991, 35 x 45,2 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamoun, č. 26/50, na papíře drobné skvrnky, při okrajích lehce pokrčený papír,

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

    Veduta...

    No.: 241789

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 20:42

    miniatura, kombinovaná technika, papír, 13,3 x 18,6 cm, papírová pasparta,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Jan Štursa

    No.: 241814

    Planned termination: 28. 04. 2020 20:44

    litografie, 1924, 32 x 26,8 cm, PU značeno na kameni MŠvabinský 1924, lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the union of artists at The Czech Acade…

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Prostějov

    No.: 241817

    Planned termination: 28. 04. 2020 20:46

    lept, 1941, 24,5 x 31 cm, sign. PD Vondrouš , papír lehce zažloutlý, u hodního okraje lehce odřen, , the disciple of prof. F. Jones, E. M. Ward and G. W. Maynard in the USA

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Podloubí na Staroměstském náměstí

    No.: 241818

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 20:48

    lept, 1925, 25,3 x 31,5 cm, značeno PD Vondrouš Praha 1925, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrnky, na rámu oděrky,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Milan Bauer

    Přízrak

    No.: 241821

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 20:50

    lept, 16,8 x 12 cm, sign. DU, č. 2/50, , studied at The Secondary Technical School of Ceramics

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Milan Bauer

    Pták a meč

    No.: 241822

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 20:52

    lept, 17,5 x 12,7 cm, sign. DU, č. 25/80, , studied at The Secondary Technical School of Ceramics

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Xénie Hoffmeisterová

    Město a zámek Holešov 2005 -2015

    No.: 241853

    Planned termination: 28. 04. 2020 20:54

    litografie, 37 x 47,2 cm, sign. PD Xénie Hoffmeisterová, č. 93/100, , studied at The Theatre Faculty of the Academy of Performing Arts in Prague

  • Vladimír Komárek

    Prázná židle

    No.: 241857

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 20:56

    suchá jehla, 11,5 x 7,1 cm, sign. PD V. Komárek , č. 40/45, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 200 CZK (8 €)