Kolébka (PF 1940)

    No.: 242698

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 21:58

    suchá jehla, 1939, 15 x 11 cm, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Ruka na nebesích (PF 1940)

    No.: 242699

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 22:00

    suchá jehla, 1939, 15,37 x 11,3 cm, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Stíny (PF 1931)

    No.: 242700

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 22:02

    lept , 1930, 13 x 9,4 cm, zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Mostecká věž (PF 1960)

    No.: 242701

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 22:04

    suchá jehla, 1959, 7 x 11,2 cm, sign. PD A. Homolka, mírně zažloutlý papír, , the disciple of prof. Benda at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. W. Nowak and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Dobroslava Bilovská

    (1917-1959)

    Svíčka v oříšku (PF 1959)

    No.: 242702

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 22:06

    litografie, 1958, 19,4 xc 10,6 cm, sign. LD D. Bílovská,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Karel Teissig

    (1925-2000)

    Dívka (PF 1966)

    No.: 242703

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 22:08

    dřevoryt, 1965, 10,5 x 8,2 cm, sign. DU K. Teisig, lehce zažloutlý papír, pravý dolní roh papíru (mimo tisk) pokrčen, , studied at the private school of V. Sychra at Manes, the disciple of prof. V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Royal Academie des Beaux Arts in Brussel, c…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Anděl

    No.: 242704

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 22:10

    litografie, 1944, 15,5 x 11,5 cm, sign. LD B. S. Urban, , the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, constituent member and chairman o…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Ladislav Ehrlich

    (1886-1965)

    Malíř ( PF 1956)

    No.: 242705

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 22:12

    dřevoryt, 1955, 10,3 x 6 cm, sign. PD Láďa Ehrlich, papír lehce zažloutlý, na spodním okraji (mimo tisk) je papír lehce otřepen, , the disciple of prof. F. Engelmuller and A. Hansen

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Holubice (PF 1945)

    No.: 242706

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 22:14

    dřevoryt, 1944, 7 x 8,1 cm, sign. PD, papír lehce zažloutlý,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Boris Hanš

    (1912-1962)

    Jablka (PF1941)

    No.: 242707

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 22:16

    litografie, 1940, 8,2 x 11,2 cm, sign. LD B. Hanš, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • G. Bergman

    Ruce (Raak Dejuiste Snaar In Het Nieuwe Jaar 1962)

    No.: 242708

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 22:18

    dřevoryt, 1961, 9,3 x 6,2 cm, sign. PD G. Bergman,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Lou Aperslag

    (1893-1949)

    Mořská panna PF 1966)

    No.: 242709

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 22:20

    dřevoryt, 1965, 9,6 x 4,5 cm, značeno na desce LD Lou Asperslag,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • František Hanák

    Mořské pobřeží

    No.: 185075

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 22:22

    pencil, gouache, paper, 1970, 16 x 43 cm, LD monogr. FH 70, rám

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Věže kostela

    No.: 185076

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 22:24

    pencil, gouache, paper, 31,5 x 22 cm, rám

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jan Měšťan

    (1939)

    Okno

    No.: 193687

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 22:26

    lithography, 1970, 37,7 x 25,3 cm, sign. RD JanMěšťan 1970, No. 2/16, provenience: from the collection of Jan Mario Tomeš, slightly yellowed, at the edges wrinkled paper

    Current price: 200 CZK (8 €)

    No.: 204158

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 22:28

    litografie, 31,5 x 27,5 cm, sign. PD , č. 4/20

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Urbanová

    Sudička

    No.: 204173

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 22:30

    lept, 2012, 34,5 x 24 cm, sign. PD Urbanová 2012, č. 91/100

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Ullrych

    U vody (Konvolut 6 kreseb)

    No.: 206490

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 22:32

    tužka, akvarel, papír, 1928, sign. Ullrych 28, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Hlava a Muž s plnovousem

    No.: 206749

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 22:34

    dřevoryt a lept, 7 x 4,8 a 14,2 x 8,5 cm, oba sign. K. Šafář, č. 16/80, , the disciple of Prof. R. Fiala at the Tertiary School of Applied Arts in Prague, Prof. K. Svolinsky and Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Zuzana Nováčková

    Cesty

    No.: 208840

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 22:36

    kombinovaná technika, papír, 20 x 13 cm, sign. PD Nováčková, č. 9/100, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague, the disciple of prof. L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the art group Tolerance and Kruh

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Tanečníci

    No.: 208844

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 22:38

    akvarel, papír, 25,5 x 19,3 cm, oboustranná kresba, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, ,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Konvolut 6 kreseb

    No.: 208845

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 22:40

    tužka, akvarel, papír, 1927, 49 x 35,5 cm, sign. Boh Ullrych 27, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postavy (konvolut 3 kreseb)

    No.: 208847

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 22:42

    tužka, akvarel, papír, 1929, 35,5 x 49 cm, sign. B Ullrych 29, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • V. Kopecký

    Večerní oheň

    No.: 208924

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 22:44

    litografie, 1988, 19,5 x 17 cm, sign. DU VKopecký 88, pasparta,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Sládek

    Krajina s rybníkem

    No.: 213784

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 22:46

    olej, sololit, 48 x 122 cm, sign. PD Sládek, rám, na malbě i rámu drobná poškození,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Husy

    No.: 213900

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 22:48

    tužka, akvarel, papír, 1928, 17,2 x 29,5 cm, sign. PD Ullrych 28, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, ,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na poli

    No.: 213905

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 22:50

    tužka, tuš, kvaš, papír, 1929, 21,5 x 30 cm, sign. PD B Ullrych 29, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Ex libris M. Oberthorová

    No.: 217203

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 22:52

    litografie, 1963, 9,8 x 6,3 cm, sign. DU K. Oberthor 63, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Karel Oberthor

    Ex libris M O

    No.: 217204

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 22:54

    litografie, 1968, 11 x 7 cm, sign. DU K. Oberthor 68, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Karel Oberthor

    Ex libris May van der Wal

    No.: 217205

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 22:56

    litografie, 1972, 13,5 x 7,7 cm, sign. DU K. Oberthor 72, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)