• Miloslav Starec

    (1927)

    Plastiky, medaile

    No.: 271

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 19:59

    katalog, 26 x 21 cm, vyd. SČVU, Praha, 1987, sešit, bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Antonín František Stehlík

    (1921-1989)

    Malíř Domova

    No.: 272

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 20:00

    katalog, 30 x 42 cm, podpis s věnováním autora, 6x volná reprodukce, Erpo, Bratislava, 1981, volné listy v obálce, obálka opotřebena , Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Otakar Nejedlý and F. Šindelář

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Miloslav Stibor

    (1927-2011)

    12 plakátů fotografických výstav

    No.: 273

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 20:01

    volné listy, 23 x 18 cm, podpis M. Stibora jako PF 1981, 12 volných listů v obálce, zašpiněná obálka, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    litografie

    No.: 274

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 20:02

    katalog, 21,5 x 15 cm, podpis výtvarníka na titl. straně, Galerie mladých Mánes, 1969, Praha, sešit bez obálky, opotřebený stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The …

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Svoboda

    (1920-2002)

    Josef Svoboda - Věra Ptáčková

    No.: 275

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 20:03

    katalog, 1983, vydal divadelní ústav Praha, vazba původní, brožovaná, 203 stran, stav dobrý, obálka nepatrně opotřebená, některé listy uvolněny, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Lucie Svobodová

    (1963)

    HYPERPORYV

    No.: 276

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 20:04

    katalog, 2006, publikace Hyperporyv představuje reprezentativní průřez tvorbou Lucie Svobodové v oblastech: nová média, animace, grafika, fotografie ad. za období 1988 - 2006, Arbor Vitae, vazba původní, brožovaná, 222 stran, stav velmi dobrý, vazba lehce ošoupaná a opotřebená, Provenance: Antiquar…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Otakar Synáček

    (1931-2005)

    Otakar Synáček - obrazy z let 1958 - 59

    No.: 277

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 20:05

    katalog, 1959, katalog výstavy v galerii Václava Špály v Praze od 2. do 26. října 1959, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Holy and B. Slansky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Etapa, chairman of The Association of Prague Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Jaroslav Šerých

    No.: 278

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 20:06

    katalog, 24 x 19 cm, podpis na titl. straně, vyd. Oblastní galerie výtvarného umění v Roudnici nad Labem, 1988, sešit s obálkou, bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of prof. V. Vorlicek and J. Kirchner at The Tertiary School of Applied Arts in Jablonec n…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Josef Šíma

    (1891-1971)

    Ilustrace Josefa Šímy

    No.: 279

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 20:07

    katalog, 1964, 18,5 x 12,7 cm, katalog k výstavě ilustrací Josefa Šímy v JZK-ROH v Ústí nad Orlicí, text dr. Jan Baleka, 16 stran, Ústí nad Orlicí, 1964, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. V. Bukovac and J.…

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Oldřich Šimáček

    (1919)

    40 let scénografie

    No.: 280

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 20:08

    katalog, 20,5 x 20,5 cm, vyd. SČVU, Praha, 1982, sešit, bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Grafika a ilustrace

    No.: 281

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 20:09

    katalog, 1957, 21 x 14,5 cm, katalog k výstavě Pavla Šimona ve Výstavní síni Hollar, text Vladimír Diviš, 16 stran, Praha, 1957, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Pukl, F. T. Simon and A. Pelc at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech G…

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Šinkmajer / Köppl

    Šinkmajer - Köppl

    No.: 282

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 20:10

    katalog, 1968, 20,7 x 12,8 cm, vydal Osvětový dům v Benešově u Prahy k výstavě obrazů Jiřího Šinkmajera a Jana Köppla zahájené 9. května 1968 v Šímově, výstavní síni v Benešově u Prahy, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Miroslav Šnajdr st.

    Miroslav Šnajdr st. Výběr z tvorby 1962 - 1998

    No.: 283

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 20:11

    katalog, 1999, muzeum umění Olomouc, vazba původní, brožovaná, 48 stran, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Lubomír Štefka

    Nezatlučeno - výběr z malířského díla Lubomíra Štefky

    No.: 284

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 20:12

    katalog, 2015, vydalo město Zeleč, vazba původní, brožovaná, 84 stran, stav výborný, mírně opotřebené rohy vazby, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Jozef Štrurdík

    (1920-1992)

    Súborné dielo

    No.: 285

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 20:13

    katalog, 24 x 21 cm, vyd. Slovenská národná galéria, Bratislava, 1985, brož, lehce opotřebeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    zasloužilý umělec Jaroslav Šváb

    No.: 286

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 20:14

    katalog, 24 x 22 cm, podpis výtvarníka na titl. straně, vydal SČVU, 1984, sešit bez obálky, lehce opotřebeno, jedna strana uvolněna, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of…

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Tomáš Švéda

    Tomáš Švéda. Malba - kresba

    No.: 287

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 20:15

    katalog, Galerie Brno, vazba původní, brožovaná, 102 stran, s obálkou, stav velmi dobrý, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Fisarek atThe Academy of Fine Arts, member of Volne seskupeni 12/15 Still even late nda The Manes A…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Grafika

    No.: 288

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 20:16

    katalog, 21 x 15 cm, 1x vložený sign. lept, autorova kresba s věnováním na titl. listě, Praha, 1959. brož, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphi…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Grafika

    No.: 289

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 20:17

    katalog, 21 x 19,5 cm, podpis výtvarníka, vydl. Csehszlovák Kultúra Budapest, 1975, maďarský text, sešit bez obálky, bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Associati…

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Marta Taberyová

    (1930-2019)

    Keramika

    No.: 290

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 20:18

    katalog, 24 x 22 cm, vyd. Alšova jihočeská galerie, Hluboká n. Vltavou, 1990, brož, bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Štefan Tóth

    (1974)

    After Jasanský Polák

    No.: 291

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 20:19

    katalog, 27 x 21 cm, podpis autora, nakl. T.A. print s.r.o.,2011, sešit bez obálky, zašpiněná a opotřebená vazba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Uiberlay

    (1922-1999)

    Jaroslav Uiberlay

    No.: 292

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 20:20

    katalog, 1957, 21 x 14,7 cm, katalog k výstavě v Galerii mladých v Praze, text Dušan Šindelář, 8 stran, Praha, 1957, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Karel Vaca

    (1919-1989)

    výběr z díla

    No.: 293

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 20:21

    katalog, 21 x 20,5 cm, podpis Ludvíka Kundery jako autora předmluvy, vyd. Muzeum Prostějovska, 1989, sešit bez obálky, lehce zašpiněno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied Applied and Advertising Graphic at The Rotter Atelier in Prague, the disciple of prof. E. Filla at The Academy of Arts, Ar…

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Josef Velčovský

    Malovaná družba

    No.: 294

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 20:22

    katalog, 24 x 22 cm, podpis autora Velčovského na tit. straně, spoluautoři výstavy Hašimov, Husejnov a Vavrys, vyd. SČVU, náklad 500 výtisků, sešit bez obálky, mírně zašpiněno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste, the disciple of prof…

    Current price: 70 CZK (3 €)

  • více autorů

    Československé sklo 84

    No.: 295

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 20:23

    katalog, 20,5 x 23,5 cm, vyd. Ministerstvo kultury, Praha, 1984, sešit, bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • více autorů

    20 let architektury a výtvarného umění v jižních Čechách

    No.: 296

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 20:24

    katalog, 16,5 x 23,5 cm, vyd. Alšova jihočeská galerie, České Budějovice, 1965, brož, lehce zašpiněno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • více autorů

    Umění zrozené Říjnem

    No.: 297

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 20:25

    katalog, 24 x 16,5 cm, vyd. NG, Praha, 1985, brož s obálkou, 80s., lehce zašpiněno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • více autorů

    12/15 (Pozdě, ale přece)

    No.: 298

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 20:26

    katalog, 30 x 21 cm, zastoupeni: J. Beránek, V. Bláha, J. Dvořák, K. Gebauer, I. Kafka, V. Novák, I. Ouhel, P. Pavlík, M. Rittstein, T. Švéda a J. Načeradský, obs. čb. a bar. vyobr. děl, vyd. Odbor školství a kultury, Praha, 1988, sešit, nestr., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Alois Vitík

    (1910-1972)

    Vitík

    No.: 299

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 20:27

    katalog, 21 x 15 cm, podpis výtvarníka, SČVU,1959,sešit, lehce opotřebeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Janez Vlachy

    Katalog

    No.: 300

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 20:28

    katalog, 16 x 16 cm, podpis autora, vyd. Praha, 2005, bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids