• A. Kretschmer

    Setkání

    No.: 237216

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 04. 02. 2020 20:18

    chromolitografie, 25,3 x 19,5 cm, značeno PD J. G. Bach´s Verlag (Fr. Eugen Köhler)) Leipzig; LD Chromolith. inst. v. Gustav Leuitzsch, Gera (Reuss), papír lehce zažloutlý, na okrajích tmavší,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • A. Kretschmer

    Setkání

    No.: 237217

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 04. 02. 2020 20:20

    chromolitografie, 25,3 x 19,5 cm, značeno PD J. G. Bach´s Verlag (Fr. Eugen Köhler) Leipzig, LD Chromolith. Inst v Gustav Leutzsc, Gera (Reuss), papír lehce zažloutlý, okraje papíru tmavší,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • F. Duša

    Při měsíci

    No.: 237220

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 04. 02. 2020 20:22

    dřevoryt, 15,8 x 22,5 cm,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • F. Duša

    Předení lnu

    No.: 237222

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 04. 02. 2020 20:24

    dřevoryt, 15,8 x 22,5 cm,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Otakar Schindler

    (1923-1998)

    Návrh kostýmu - Rossini: Tanec na hudbu

    No.: 237224

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 04. 02. 2020 20:26

    akvarel, tuš, papír, 1983, 29 x 21 cm, sign. PD Schin 83,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Otakar Schindler

    (1923-1998)

    Návrh kostýmu - Puccini: Tosen - Serpia II.

    No.: 237225

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 04. 02. 2020 20:28

    akvarel, tuš, papír, 1983, 29,3 x 21 cm, sign. PD Schin 83,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Vlajky

    No.: 237226

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 04. 02. 2020 20:30

    mědirytina, 25 x 22 cm, značeno PD Feldweg sculpt. LD G. Heck dir., na okrajích zažloutlý papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Bohumil Hrabal

    No.: 237434

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 04. 02. 2020 20:32

    fotografie, 38,5 x 28 cm, rám,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Dante

    No.: 237435

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 04. 02. 2020 20:34

    kolorovaný dřevoryt, 26 x 20,5 cm, sign. PD M. Florian, č. 8/50, papír na spodním okraji pokrčen,

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Aleša Vaic

    (1920)

    Franz Liszt

    No.: 237446

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 04. 02. 2020 20:36

    suchá jehla, 45 x 32 cm, sign. PD Aleša Vaic, autorský tisk, při levém okraji mimo tisk otřepený papír,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Aleša Vaic

    (1920)

    Bedřich Smetana

    No.: 237447

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 04. 02. 2020 20:38

    suchá jehla, 36,8 x 24 cm, sign. PD Aleša Vaic, autorský tisk,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Jaroslav Válek

    Ptáci

    No.: 237491

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 04. 02. 2020 20:40

    slepotisk, 8 x 19 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Jaroslav Krcal

    (1921)

    Vesnice u jezera

    No.: 237523

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 04. 02. 2020 20:42

    litografie, 18,5 x 42,5 cm, sign. PD Jar. Krcal, papír na pravém okrajinenápadně pokrčen,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Rytíř

    No.: 237524

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 04. 02. 2020 20:44

    litografie, 1974, 22,5 x 12,5 cm, sign. PD Brehonty 1974, a. t. , papír má na pravém okraji malou hnědou tečku,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Boris Nosek

    Papoušek

    No.: 237525

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 04. 02. 2020 20:46

    serigrafie, 1986, 29,5 x 17 cm, sign. PD B. Nosek j. 86, a. t. , papír místynepatrně pokrčen,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Zapřažené koně

    No.: 237527

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 04. 02. 2020 20:48

    dřevoryt, 36,4 x 48,5 cm, okraje papíru ořezány až ke grafice,horní okraj grafiky lehce poškoze (špatně odstřiženo), , the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Kytice zvadlých růží

    No.: 237528

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 04. 02. 2020 20:50

    dřevoryt, 30,5 x 39,5 cm, sign PD Jan Rambousek, a. t. , horní okraj papíru pokrčen, , the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Alois Moravec

    Dívka ve slámě

    No.: 237534

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 04. 02. 2020 20:52

    litografie, 20,5 x 29 cm, sign. PD Moravec, č. 4/200, papír lehce zažloutlý, na okrajích je papír mírně pokrčen, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member o…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Auta

    No.: 237537

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 04. 02. 2020 20:54

    litografie, 22 x 28,2 cm, sign. PD, č. 31/50, papír na okraji lehce ztmavlý, , the disciple of prof. O. Blazicek at The University of Architecture in Prague, studied at Ecole des Beaux Arts v Paris, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Sed…

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Robert Hromec

    (1970)

    Tváře

    No.: 237554

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 04. 02. 2020 20:56

    laserový tisk, 2008, 12,4 x 9,8 cm, sign. PD Robert Hromec, vydal: D+Gallery,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Ján Korkoš

    Cocoon

    No.: 237556

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 04. 02. 2020 20:58

    litografie, 2004, 12,5 x 16,7 cm, sign. PD korkoš Ján 2004, č. 16/43,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Chudomel

    Vesnice

    No.: 237557

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 04. 02. 2020 21:00

    litografie, 1989, 18 x 26 cm, sign. J. Chudomel 89, č. 16/64, pravý okraj papíru zažloutlý, , the disciple of prof. K.Muller, C. Bouda and K. Lidicky, member of the group Radar and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Dům v červené

    No.: 237569

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 04. 02. 2020 21:02

    linoryt, 1989, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Pedinov,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Joža Úprka?

    Holčička s kloboukem

    No.: 237927

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 04. 02. 2020 21:04

    barevný dřevoryt, 26 x 18 cm, papír na horním okraji jen velmi nepatrně pokrčen,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Na střeše

    No.: 237929

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 04. 02. 2020 21:06

    litografie, 17 x 12,7 cm, papírová pasparta, , the disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Podmořský svět

    No.: 237930

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 04. 02. 2020 21:08

    lept, 19,5 x 12,5 cm, sign. PD ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Krištof

    Portrét ženy

    No.: 237931

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 04. 02. 2020 21:10

    fotografie, 28 x 17,9 cm, sign. PD Krištof Jiří, nalepeno na papíru,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Boris Soukup

    (1932-1984)

    Portrét muže

    No.: 237936

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 04. 02. 2020 21:12

    lept, 24 x 15,2 cm, sign. PD B. Soukup, č. 3/15, zašlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

    Pohled na vesnici

    No.: 237937

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 04. 02. 2020 21:14

    pastel, papír, 1963, 22,5 x 31,4 cm, sign. PD, zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Březen za kamna vlezem

    No.: 237939

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 04. 02. 2020 21:16

    akvarel, tuš, papír, 2003, 29,6 x 20,9 cm, monogr. LD L.B, vzadu popsáno,

    Current price: 300 CZK (12 €)