Madona a sv. Šebestián

    No.: 241943

    Auction price: 25.000 CZK (1.000 €)

    Planned termination: 20. 01. 2020 18:00

    olej, plátno, 201,5 x 112, 5 cm, rentoilováno

    Current price: 25.000 CZK (1.000 €)

    Svatá Tekla

    No.: 241944

    Auction price: 30.000 CZK (1.200 €)

    Planned termination: 20. 01. 2020 18:01

    olej, plátno, 79,5 x 64,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Oldřich Blažíček

    (1887-1953)

    U svatého Matěje

    No.: 241945

    Auction price: 36.000 CZK (1.440 €)

    Planned termination: 20. 01. 2020 18:02

    olej, karton, 1953, 28,4 x 39,6 cm, rám, vzadu štítky: Dům umění města Brna, Soubor O. Blažíčka 1957, položka 220; Praha, duben - květen, Souborná výstava prof. O. Blažíčka, Obecní dům, položka 161, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of H. Schweiger at Th…

    Current price: 36.000 CZK (1.440 €)

  • Otakar Nejedlý

    (1883-1957)

    No.: 241947

    Planned termination: 20. 01. 2020 18:04

    olej, plátno, 40 x 48 cm, sign. LD Ot. Nejedlý, rám, the private disciple of A. Slavicek, F. Engelmuller

  • Josef Ullmann

    (1870-1922)

    Letní krajina

    No.: 241948

    Auction price: 33.000 CZK (1.320 €)

    Planned termination: 20. 01. 2020 18:05

    olej, lepenka, 32 x 41,5 cm, sign. PD J. Ullmann, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem. Atraktivní letní imprese známého krajináře, který studoval nejprve na mnichovské Akademii, později u M. Pirnera a J. Mařáka na pražské Akademii výtvarných umění. Zpočátku své tvorby byl ovlivněn …

    Current price: 33.000 CZK (1.320 €)

  • Jaroslav Horejc

    (1886-1983)

    Mars a Venuše

    No.: 241949

    Auction price: 78.000 CZK (3.120 €)

    Planned termination: 20. 01. 2020 18:06

    sádra se zlatou patinou, 1915, 33 x 45,5 cm, PD značeno Horejc, původní, autorem patinovaná sádra nesmírné sběratelské hodnoty, the disciple of prof. Sucharda, Novak and Drahonovsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, The Union …

    Current price: 78.000 CZK (3.120 €)

  • Jaroslav Horejc

    (1886-1983)

    Mars a Venuše

    No.: 241950

    Auction price: 44.000 CZK (1.760 €)

    Planned termination: 20. 01. 2020 18:07

    bronzový reliéf, 32 x 45 cm, značeno Horejc, the disciple of prof. Sucharda, Novak and Drahonovsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, The Union of the Czechoslovak Dilo

    Current price: 44.000 CZK (1.760 €)

  • Vladimír Komárek

    (1928-2000)

    No.: 241952

    Auction price: 40.000 CZK (1.600 €)

    Planned termination: 20. 01. 2020 18:09

    olej, plátno, 1997, 50 x 70 cm, sign. LD V. Komárek 97, rám

    Current price: 40.000 CZK (1.600 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    No.: 241953

    Planned termination: 20. 01. 2020 18:10

    olej, plátno, 1975, 98 x 79 cm, sign. PD K. Laštovka 75, rám, mírně pokrčené a zašpiněné plátno, ve strědní části drobná poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Domky

    No.: 241954

    Planned termination: 20. 01. 2020 18:11

    olej, plátno, 1960, 50 x 70 cm, sign. PD Malát 60, rám, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman and K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague, member of the group Radar

  • Jiří Načeradský

    Dialog kudlanek

    No.: 241955

    Planned termination: 20. 01. 2020 18:12

    tempera, tuš, lepenka, 1978, 29 x 30 cm, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Odpočívající Kudlanka

    No.: 241956

    Planned termination: 20. 01. 2020 18:13

    akryl, lepenka, 1976, 21 x 41 cm, sign. vzadu Načeradský 14. 12. 76, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Figury

    No.: 241957

    Auction price: 32.000 CZK (1.280 €)

    Planned termination: 20. 01. 2020 18:14

    olej, plátno, 2014, 65 x 81 cm, monogr. v malbě J.N. 2014, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 32.000 CZK (1.280 €)

  • Miroslav Šnajdr

    Reminiscence v moll

    No.: 241958

    Auction price: 55.000 CZK (2.200 €)

    Planned termination: 20. 01. 2020 18:15

    kombinovaná technika, olej, pastel, plátno, 2007, 70 x 80 cm, sign. PD M. Šnajdr 07, rám, Miroslav Šnajdr patří mezi solitéry českého výtvarného umění, k umělcům působícím mimo velká kulturní centra. Ve své tvorbě zůstal věrný svému přesvědčení a názoru. Abstraktní obrazy Miroslava Šnajdra vycházejí…

    Current price: 55.000 CZK (2.200 €)

  • Roman Franta

    Dnes ještě ne

    No.: 241960

    Planned termination: 20. 01. 2020 18:17

    akryl, plátno, 2015, 27 x 35 cm, monogr. PD R.F., the disciple of prof. B. Dlouhy and A. Vesely at The Academy of Fine Arts in Prague

  • Lubomír Typlt

    (1975)

    Šneci

    No.: 241961

    Auction price: 26.000 CZK (1.040 €)

    Planned termination: 20. 01. 2020 18:18

    tempera, papír, 2008, 50 x 70 cm, sign. PD Typlt 08

    Current price: 26.000 CZK (1.040 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Inverze

    No.: 241962

    Auction price: 35.000 CZK (1.400 €)

    Planned termination: 20. 01. 2020 18:19

    olej, plátno, 2017, 81 x 40 cm, sign. zezadu J. Val, the disciple of prof. J. Sopko and J. Hendrych at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Vestlandes Kunstakademi in Bergen, Staatliche Kunstakademie in Karlsruhe, The Royal Academy in Rotterdam

    Current price: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Josef Velčovský

    Židovský hřbitov

    No.: 241963

    Auction price: 29.000 CZK (1.160 €)

    Planned termination: 20. 01. 2020 18:20

    akryl, plátno nalepeno na dřevě, 1988, 40 x 50 cm, sign. PD Velčovský 88, rám, vzadu štítek Galerie Dílo, studied at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. S. W. Heyter at The Atelieru 13 in Paris, member…

    Current price: 29.000 CZK (1.160 €)

  • Martina Walterová

    (1988)

    Polechtán - Srilankan series

    No.: 241964

    Planned termination: 20. 01. 2020 18:21

    uhel, akryl, olej na plátně, 2017, 100 x 80 cm, sign. na zadní straně, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. Daniel Balabán at the Faculty of Arts of the Ostrava University, later of Prof. Andrzej Szarek at Katowice Silesian University Art Institute

  • Oldřich Kulhánek

    The Fall

    No.: 241965

    Planned termination: 20. 01. 2020 18:22

  • František Kaván

    (1866-1941)

    Na Studnickém

    No.: 241967

    Auction price: 28.000 CZK (1.120 €)

    Planned termination: 20. 01. 2020 18:24

    olej, karton, 37,5 x 49,5 cm, sign. PD Kaván Na Studnickém, rám, název malby se vztahuje k lokalitě studnických polí v okolí Studnice, kde František Kaván často maloval, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, při okrajích malba mírně zašlá, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. …

    Current price: 28.000 CZK (1.120 €)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Akt studie z Fête de Neuilly

    No.: 241968

    Auction price: 70.000 CZK (2.800 €)

    Planned termination: 20. 01. 2020 18:25

    tužka, papír, 19,5 x 14,5 cm, sign. PD Kupka, rám, the disciple of prof. A. Studnicka, Eisenmenger, founder of the orfism style, honorary member of The Manes Association of Fine Artists, The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 70.000 CZK (2.800 €)

  • František Foltýn - připsáno

    Portrét ženy v zeleném

    No.: 241969

    Planned termination: 20. 01. 2020 18:26

    olej, karton, 1921, 33 x 28 cm, sign. PD Foltýn F. Kassa 21, rám, Kassa je maďarské označení města Košice, kde malíř tou dobou našel útočiště na pozvání Východoslovenského muzea v Košicích Josefa Polácha a aktivně se zapojil do čilého kulturního života východoslovenské metropole, kde se soustředili …

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Divadelní šatna

    No.: 241970

    Auction price: 45.000 CZK (1.800 €)

    Planned termination: 20. 01. 2020 18:27

    kvaš, tužka, papír, 1942, 35 x 64 cm, sign. PD Jiroudek 42, rám, the disciple of prof. W. Nowak at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Sedm v rijnu and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 45.000 CZK (1.800 €)

  • František Říha

    (1910-1985)

    Nábřeží se schody

    No.: 241971

    Planned termination: 20. 01. 2020 18:28

    olej, sololit, 40 x 116 cm, sign. PD František Říha, rám

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Koně

    No.: 241972

    Auction price: 24.000 CZK (960 €)

    Planned termination: 20. 01. 2020 18:29

    Current price: 24.000 CZK (960 €)

  • František Ringo Čech

    Naši předkové

    No.: 241973

    Auction price: 63.000 CZK (2.520 €)

    Planned termination: 20. 01. 2020 18:30

    olej, plátno, 2017, 69 x 106 cm, sign. LN Ring 2017, rám

    Current price: 63.000 CZK (2.520 €)

  • Stefan Milkov

    Voyeur

    No.: 241974

    Auction price: 108.000 CZK (4.320 €)

    Planned termination: 20. 01. 2020 18:31

    Current price: 108.000 CZK (4.320 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Marilyn Monroe

    No.: 241975

    Planned termination: 20. 01. 2020 18:32

    serigrafie na museum board, 92 x 91,5 cm, 94/250, na zadní straně razítko: published by Sunday B. Morning a razítko: fill in your own signature, it is most probable that this example can be attributed to the first Sunday B. edition, the Sunday B. Morning edition is recognized in Feldman & Schell…

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Mickey Mouse

    No.: 241976

    Planned termination: 20. 01. 2020 18:33

    signovaný litoofset, 1982, 84 x 59 cm, sign. PD Andy Warhol, vydáno k výstavě v Galerii Kammer v Hamburku v únoru-březnu 1982, v dolní části mírně poškozeno škrábnutím, Provenance: Antiquarian Dlážděná