• Anna Macková

    (1887-1969)

    Mlýnky v Belé

    No.: 244222

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 15:18

    barevný dřevoryt, 1928, 10 x 15 cm, sign. PD A. Macková, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Hanácké nebe

    No.: 244223

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 15:19

    tisk, akvarel, tuš, běloba, papír, 13,5 x 20,5 cm, sign. PD VoBo, rám, na zadní nápis: Tož, kdopak má lepší nebe-než máme me Hanáci?! Šeške same tam nam lezó. So hobe jak medáci…, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Žena na poli

    No.: 244224

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 15:20

    lept, 24,3 x 17 cm, rám, vzadu ve výřezu pozůstalostní razítko, , the disciple of prof. B. Roubalik, V. Bukovac, H. Schwaiger and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Stromy (PF 1945)

    No.: 244225

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 15:21

    lept, 1944, 5 x 7 cm, sign. PD Rabas 44, rám , , the disciple of prof. B. Roubalik, V. Bukovac, H. Schwaiger and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Václav Radimský

    (1867-1946)

    Pozvánka k výstavě

    No.: 244226

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 15:22

    litografie, 12 x 2,5 cm

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Václav Radimský

    (1867-1946)

    U vody

    No.: 244227

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 15:23

    litografie, 16 x 19,5 cm, monogr. LD VR, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Sáňkování

    No.: 244228

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 15:24

    dřevoryt, 39,5 x 29 cm, sign. PD Jan Rambousek, a. t. , nepatrně zažloutlý papír, , the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Na koních přes řeku

    No.: 244229

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 15:25

    barevný dřevoryt, 25,8 x 34,2 cm, sign. PD Jan Rambousek, a. t. , , the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    V litografické dílně

    No.: 244230

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 15:26

    litografie, 26,5 x 32,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, při okrajích pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Liska, F. Jenewein and G. Schmoranz at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. F. Zenisek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. C.…

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Česající se dívka

    No.: 244231

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 15:27

    litografie, 20 x 14 cm, PD značeno na kameni K. Špillar, LD razítko: Z pozůstalosti prof. K. Špillara 54/3, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    No.: 244232

    Planned termination: 14. 04. 2020 15:28

    litografie, 17,3 x 20 cm, sign. PD K. Špillar, LD razítko: Z pozůstalosti prof. K. Špillara 61/7,

  • Maxmilian Švabinský

    Duha

    No.: 244233

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 15:29

    heliogravura, 1941, 43,5 x 51,5 cm, sign. PD MŠvabinský, vydal V. Neubert a synové, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, , the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of th…

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Bořivoj Weigert

    No.: 244234

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 15:30

    dřevoryt, 1920, 9,8 x 7,4 cm, vzadu razítko: Sbírka exlibris Miroslava Cinnera s popisem, , the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostel Sv. Tomáše v Brně

    No.: 244235

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 15:31

    lept, 16,2 x 21,5 cm, sign. PD Vik, zažloutlý, při okrajích poničený papír, na papíře skvrnky, nezasahuje do tisku, , studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Ass…

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Na procházce

    No.: 244236

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 15:32

    lept, 38 x 31 cm, sign. PD Petr Dillenger, rám, 21/80, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner and Max Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association…

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Valdštejnský palác

    No.: 244237

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 15:33

    litografie, 31 x 21 cm, sign. PD V. Kubašta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Vesnice v krajině

    No.: 244238

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 15:34

    dřevoryt, 18,7 x 25,8 cm, sign. PD B. lacina, při okrajích pokrčený papír, the member of the surrealistic group RA

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jan B. Melichar

    (1908-?)

    Pohled na Říp

    No.: 244239

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 15:35

    litografie, 16,2 x 48,2 cm, sign. PD Jan B. Melichar, autorský tisk, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, the private disciple of V. Benes, W. Nowak

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Marnotratný syn

    No.: 244240

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 15:36

    dřevoryt, 1943, 31,5 x 23 cm, sign. PD V. Polášek 43, the disciple of prof. P. Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. J. Obrovsky, T. F. Simon a F. Thiele at AVU v Praze, member of JUV and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Vladimír Sychra

    (1903-1963)

    Sousoší

    No.: 244241

    Planned termination: 14. 04. 2020 15:37

    dřevoryt, 1937, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD V. Sychra 37, the disciple of prof. E. Dite at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of The Manes Association of Fine Artists

  • Aleša Vaic

    (1920-2010)

    Pražské Benátky

    No.: 244242

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 15:38

    měkký kryt, akvatinta, 38 x 27,5 cm, sign. PD Aleš Vaic, rám, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied privately by his father Josef Vaic

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Katalog k výstavě v Moravské Třebové a Chrudimi 1976

    No.: 244243

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 15:39

    2x linoryt, 1976, 11,5 x 13; 13 x 7,8 cm, obě sign. DU ABorn, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Kamil Lhoták

    Šermíř

    No.: 244244

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 15:40

    litografie, 1972, 9 x 13 cm, sign. PD Kamil Lhoták 1972, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

  • Josef Liesler

    Komediant

    No.: 244245

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 15:41

    dřevoryt, 1976, 21 x 17,8 cm, sign. DU Liesler 76, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 650 CZK (26 €)

  • Otto Stritzko

    (1908-1986)

    Vstup do věže

    No.: 244246

    Planned termination: 14. 04. 2020 15:42

    litografie, 49,5 x 27 cm, sign. PD O Stritzko, rám, č. 37/100, the disciple of prof. J. Benda and A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Slunce (PF 1979)

    No.: 244247

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 15:43

    monotyp, 1978, 8 x9,5 cm, sign. LU Istler, zažloutlý papír, na papíře skvrny, , the disciple of German painter Walter Hofner, member of the group Cobra (Belgium and France), member of the surrealistic group Skupina RA, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Society of K. Teige

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Ota Janeček

    Akt s rukou za hlavu

    No.: 244248

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 15:44

    litografie, 16 x 8,7 cm, Náklad 100 výtisků od Spolku sběratelů a přátel exlibris., Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Ota Janeček

    Zasněná

    No.: 244249

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 15:45

    litografie, 11,2 x 8,3 cm, sign. DU Janeček, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Oldřich Jelínek

    (1930-2000)

    Jezdec na býku

    No.: 244250

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 15:46

    lept, akvatina, 21 x 27,3 cm, sign. DU O. Jelínek, rám, 51/70, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Pelc at the Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • František Jiroudek

    (1914)

    Děvče s chlebem

    No.: 244251

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 15:47

    litografie, 38,1 x 17 cm, sign. LD F. Jiroudek, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)