• V. Novák

    Stavení v krajině

    No.: 244372

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:10

    olej, plátno, 66,5 x 96,5 cm, sign. PD V. Novák, rám

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Různí autoři

    Autogramy

    No.: 244373

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:11

    propiska, fix, papír, 29,5 x 21 cm, podpis K. Lhotá, kresby K. Müllera, J. Kalouska, M. Troupa, O. Janečka, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Karel Zahrádka

    (1915-2009)

    Most ve Veroně

    No.: 244374

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:12

    olej, lepenka, 1950, 47,8 x 65,5 cm, sign. PD Zah 50, vzadu nalepen štítek s popisem, při okrajích lehce poškozeno

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Václav Zavadil

    (1915-1990)

    No.: 244375

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:13

    Current price: 500 CZK (20 €)

    No.: 244376

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:14

    linoryt, 34 x 62 cm, sign. PD, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrna

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Kůň

    No.: 244377

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:15

    mědirytina, 11,4 x 15,5 cm, rám, zažloutlý, pokrčený papír, na papíře skvrny

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Reprodukce

    No.: 244378

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:16

    tisk, 66 x 66 cm, rám

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Kamil Lhoták

    Plachetnice

    No.: 244379

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:17

    litography, 1972, 15, 7 x 9 cm, sig. PD K. Lhoták 17.6.72, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Ota Janeček

    Profile

    No.: 244380

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:18

    linocut, 14, 6 x 16, 5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

    Barborka

    No.: 244381

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:19

    pálená hlína, 54 x 34 x 9 cm, sign. na zadní straně, na zadní straně popsán: 1973 400 Kč autorský kus = Barborka = darováno !, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID1**7 History of bids

    Objetí

    No.: 244382

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:20

    pálená hlína, 1930, 28,5 x 30 x 15 cm, značeno na podstavci, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Loď

    No.: 244383

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:21

    glazovaná keramika, 26,8 x 31,4 x 1 cm,

  • Alois Landenberger

    (1898-?)

    Hančí Kozinová

    No.: 244384

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:22

    2x plastika, marked right on the pedestal Landenberger / on the reverse Landenberger, dvě drobné plastiky z chodského národopisu: hlava Hančí v šátku a její kolorovaná busta. Alois Langenberger (1898 - 1962) jako sochař působil v Domažlicích a v Praze. Narodil se ve smíšené rodině, jeho matka byla Č…

  • Vincenc Makovský

    (1900-1966)

    T. G. Masaryk

    No.: 244385

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:23

    pálená hlína, v. 38,5 cm, značeno LD V. MAKOVSKÝ, zespoda značeno razítkem PRAHA UMP NUSLE, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Obrovsky, K. Krattner, J. Stursa, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Václav Novák

    (1880-1917)

    Svatopluk Čech

    No.: 244386

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:24

    kovová plaketa, 1910, 10 x 24,2 (21,5 x 33) cm, značeno LD v kovu V. Novák, secesní reliéfní plaketa, vytvořená na počest Svatopluka Čecha, významného pěvce a národního buditele. Plaketa je zapuštěna do černě mořeného dřeva, prémie pražské Umělecké besedy na rok 1910, Provenance: Antiquarian Dlážděn…

  • Vasil Petrica

    (1900-?)

    Matka s dítětem

    No.: 244387

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:25

    pálená hlína, 14 x 36 x 16 cm, značeno dole V. Petryca, mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Josef Bartuška

    (1898-1963)

    Lyže

    No.: 244388

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:26

    bromostříbrná fotografie, 30./90. léta, 27,2 x 21 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    V kostele

    No.: 244389

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:28

    bromostříbrná fotografie, 21,9 x 17,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    Zákoutí

    No.: 244390

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:29

    bromostříbrná fotografie, 21,5 x 14,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    No.: 244391

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:30

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    Kostel

    No.: 244392

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:31

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    Loreta

    No.: 244393

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:32

    bromostříbrná fotografie, 22,7 x 17 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jovan Dezort

    Tramvaj

    No.: 244394

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:33

    fotografie, 30 x 30 cm, značeno na zadní straně autorským štítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jovan Dezort

    Veverka

    No.: 244395

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:34

    bromostříbrná fotografie, 20 x 18 cm, sign. na zadní straně J. Dezort, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • František Dostál

    Z cyklu Náhodná setkání

    No.: 244396

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:35

    bromostříbrná fotografie, 80. léta, 21,5 x 15,7 cm, sign. PD František Dostál, 24/30, vintage print, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • František Dostál

    Z cyklu Pražské příběhy

    No.: 244397

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:36

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • František Dostál

    Akt ženy v průzoru

    No.: 244398

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:37

    bronostíbrná fotografie, 1970, 16,2 x 22,5 cm, sign. vzadu František Dostál 1970 Berounsko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • František Dostál

    Akt ženy

    No.: 244399

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:38

    bronostíbrná fotografie, 1978, 16,9 x 23 cm, sign. vzadu František Dostál, 1978, hrad Zlenice, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Dobová reklamní fotografie

    No.: 244400

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:39

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 16,9 x 22,6 cm, sign. na zadní straně Gribovský, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    No.: 244401

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:40

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 23,8 x 37,8 cm, sign. na zadní straně Gribovský, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)