• Neurčený autor

    Kytice ve váze

    Položka č.: 252047

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:48

    olej, dřevěná deska, 1957, 50 x 57 cm, monogr. PD M 57, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Letní den

    Položka č.: 252048

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:49

    olej, plátno, 38,5 x 46,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Z Itálie

    Položka č.: 252049

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:50

    olej, plátno, 46,5 x 67 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Prosluněná kolonáda

    Položka č.: 252050

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:51

    olej, plátno, 45 x 66,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ve Středomoří

    Položka č.: 252051

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:52

    olej, plátno, 48 x 69 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Interiér

    Položka č.: 252052

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:53

    olej, plátno, 48 x 68 cm, plátno není adjustováno na blindrám, v pravém horním rohu kus plátna chybí, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ve Středomoří

    Položka č.: 252053

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:54

    olej, plátno, 2009, 48 x 68,5 cm, monogr. PD PS 09, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    V Benátkách

    Položka č.: 252054

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:55

    olej, plátno, 39,5 x 53 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na pláži

    Položka č.: 252055

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:56

    olej, plátno, 47,5 x 66 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kanál v Benátkách

    Položka č.: 252056

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:57

    olej, plátno, 46 x 68,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pouliční scenerie

    Položka č.: 252057

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:58

    olej, plátno, 47,5 x 63,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Město ve Středomoří

    Položka č.: 252058

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:59

    olej, plátno, 38 x 55,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina před bouřkou

    Položka č.: 252059

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 17:00

    akvarel, papír, 39 x 49,5 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Město ve Středomoří

    Položka č.: 252060

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 17:01

    olej, plátno, 38,5 x 48,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pole

    Položka č.: 252061

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 17:02

    olej, plátno, 50 x 60 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina se snopy

    Položka č.: 252062

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 17:03

    tempera, běloba, karton, 35 x 45,5 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na nábřeží

    Položka č.: 252063

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 17:04

    olej, překližka, 58,8 x 78,7 cm, sign. LD , rám, poškozeno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Jassara - Rue Aubriot, Paris, 1977

    Položka č.: 252064

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 17:05

    fotolitografie, 1977, 35,6 x 22,8 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Paris, 1975

    Položka č.: 252065

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 17:06

    fotolitografie, 1975, 35,5 x 22,8 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Hornatá krajina

    Položka č.: 252066

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 17:07

    olej, karton, 80.-poč. 90. let 19. století, 21,7 x 29,7 cm, rám, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře, vzadu nalepen výstřižek z aukčního katalogu

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Studie husitů

    Položka č.: 252067

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 17:08

    tužka, papír, 27 x 42 cm, PD monogr B, rám, na rámu oděrky, politá pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dvě dívky a chlapec šijí

    Položka č.: 252068

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (276 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 17:09

    olej, plátno, 40 x 58 cm, sign. PD, rám, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Náměstí Sv. Marka v Benátkách

    Položka č.: 252069

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 17:10

    olej, plátno, dřevo, 24 x 28,5 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zvláštní přeměna ptáků a lidí v přítomnosti II.

    Položka č.: 252070

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 17:11

    olej, dřevo, 1994, 40 x 100 cm, sign. PD, rám, vzadu nalepen štítek s kresbou a popisem, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Hrad nad městem

    Položka č.: 252071

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 17:12

    olej, plátno, karton, 19. století, 14 x 14,5 cm, rám, , při okrajích lehce poškozeno, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Rozkvetlý jarní sad

    Položka č.: 252072

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 17:13

    olej, karton, 40 x 57 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Hrad Stolzenfels

    Položka č.: 252073

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 17:14

    kvaš, papír, 1844, 8,2 x 13,4 cm, vzadu popsáno , přichyceno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét mladého muže

    Položka č.: 252074

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 17:15

    malba na slonovině, 7 x 5 cm, rám, zezadu nalepen štíte: Josef Fiše; umělecký závod starožitností, nepatrně odřena barva na okrajích rámečku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chalupa s doškami

    Položka č.: 252075

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 17:16

    olej, karton, 43 x 35 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Statek

    Položka č.: 252076

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 17:17

    olej, karton, 43 x 34,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

Facebook