Hondius
Mapa Čech
No.: 1040Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:04
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Johann Baptista Homanno
(1664-1724)
Mapa Moravy
No.: 1041Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:05
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Marko Čermák
Brdy část hřebeny
No.: 1042Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:06
tiskovina, mapa, 2008, 41,3 x 58,7 cm, signováno autorem
Current price: 700 CZK (30 €)
Marko Čermák
Dolní Berounka
No.: 1043Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:07
tiskovina, mapa, 43,5 x 59, 5 cm, signováno autorem
Current price: 700 CZK (30 €)
Marko Čermák
Soutok Sázavy s Vltavou
No.: 1044Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:08
tiskovina, mapa, 45 x 61,5 cm, signováno autorem
Current price: 700 CZK (30 €)
Marko Čermák
Horní Berounka, vodácko-tábornická mapa
No.: 1045Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:09
tiskovina, mapa, 43,7 x 61 cm, signováno autorem
Current price: 700 CZK (30 €)
Marko Čermák
Střední Berounka, vodácko-tábornická mapa
No.: 1046Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:10
tiskovina, mapa, 43,5 x 65,5 cm, signováno autorem
Current price: 700 CZK (30 €)
Marko Čermák
Karlštejnsko
No.: 1047Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:11
tiskovina, mapa, 44 x 60,5 cm, signováno autorem
Current price: 700 CZK (30 €)
Giovanni Giocomo de Rossi
(1627-1692)
Veduta - Řím ponte Milvio
No.: 1048Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:12
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Karel Postl
(1769-1818)
Pohled na Karlův most
No.: 1049Auction price: 11.000 CZK (459 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:13
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Des Königreichs Böheim (Kreise Bunlau und Leitmeritz nro. 97)
No.: 1050Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:14
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Des Königsreichs Böheim (Kreise Chrudim Tchaslau und Kurzim Nro. 99.
No.: 1051Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:15
No.: 1052Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:16
Die Markschaft Maehren Nro. 114.
No.: 1053Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:17
Avstria / Archidv Catvs Auctore / Wolfgango Lazio
No.: 1054Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:18
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Johannes Janssonius
(1588-1664)
Albis (Fluvius Germaniae celebris) A Fontibus ad Ostia
No.: 1055Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:19
Die Statt Eger am Wasser Eger
No.: 1056Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:20
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Johann Michael Probst
(1757-1809)
Angliae Scotiae et Hiberniae
No.: 1057Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:21
kolorovaná mědirytina, 47,5 x 55,5 cm, uprostřed přeloženo, zejména v horní části poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Sebastian Münster
(1488-1552)
Praga 1574
No.: 1058Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:22
kolorovaný dřevoryt, 1574, 25,7 x 16,5 cm, rám, Sebastian Munster (1489 - 1552) patřil mezi nejuznávanější kartografy šestnáctého století. Jeho hlavním dílem byla Kosmografie, která byla publikována v šesti jazycích v období mezi lety 1544 a 1578. Později byla revidována a znovu vydána Sebastianem…
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Dušan Pálka
(1942-2011)
Inzerát
No.: 1059Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:23
Current price: 800 CZK (34 €)
Dušan Pálka
(1942-2011)
Mikuláš s čertem a andělem
No.: 1060Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:24
Current price: 700 CZK (30 €)
Dušan Pálka
(1942-2011)
Ve službě nepiju
No.: 1061Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:25
Current price: 800 CZK (34 €)
Jiří Kalousek
(1925-1986)
Tábor
No.: 1062Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:26
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Jiří Kalousek
(1925-1986)
Já snad vyletím z kůže
No.: 1063Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:27
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Vladimír Jiránek
(1938-2012)
Zázrak
No.: 1064Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:28
Vladimír Jiránek
(1938-2012 )
Nový začátek
No.: 1065Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:29
Vladimír Jiránek
(1938-2012 )
Intelektuální život
No.: 1066Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:30
Jan Blahoslav Novotný
(1917-1983)
Vladimír Slavínský
No.: 1067Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:31
tuš, papír, 1940, 31,2 x 20,8 cm, sign. PD Honza, dole text: Kam se hrabe Astaire na Slavínského!, na zadní straně autorovy technické poznámky, při okrajích mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Vladimír Renčín
Skica pro kreslený vtip
No.: 1068Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:32
tuš, papír, 18 x 28,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Vladimír Renčín
Skica pro kreslený vtip II.
No.: 1069Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:33
tuš, papír, 18 x 28,6/12,8 x 24,2/13,5 x 21,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná