Dům

    No.: 201593

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 30. 07. 2019 14:37

    lept, 22,2 x 13,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Předehry

    No.: 202132

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 30. 07. 2019 14:38

    tuš, tužka, papír, 25,5 x 18,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Vodní květ

    No.: 202134

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 30. 07. 2019 14:39

    tuš, tužka, papír, 26 x 18,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Zdeňka Burgetová

    V úplňku

    No.: 202135

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 30. 07. 2019 14:40

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Zdeňka Burgetová

    květen

    No.: 202136

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 30. 07. 2019 14:41

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jiřina Honomichlová

    (1933)

    Rozkvetlý sad

    No.: 202233

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 30. 07. 2019 14:42

    oil, canvas, 50 x 116 cm, Sign. LD Honomichlová, rám, on frame small scratches, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Magdaléna Konečná

    (1936-2008)

    Malá mořská víla

    No.: 202813

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 30. 07. 2019 14:43

    pastel, papír, 45 x 63 cm, při okrajích roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Magdaléna Konečná

    (1936-2008)

    Dvě ženy

    No.: 202814

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 30. 07. 2019 14:44

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Johann Poppel

    Valdštejský palác

    No.: 203552

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 30. 07. 2019 14:45

    copperplate, 9,7 x 17 cm, RD marked in plate Joh. Poppel, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kupky sena

    No.: 204635

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 07. 2019 14:46

    litografie, 33 x 45,5 cm, PD značeno na kameni Alois Pitermann, vzadu a DU slepotiskové razítko autora, při okrajích pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Facul…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kupky sena

    No.: 204636

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 07. 2019 14:47

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Vesnice u rybníka

    No.: 204637

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 07. 2019 14:48

    litografie, 34,5 x 48 cm, PD značeno na kameni Alois Pitermann, vzadu a DU slepotiskové razítko autora, při okrajích pokrčený a roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky …

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pole

    No.: 204638

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 07. 2019 14:49

    dřevoryt, 1957, 25,2 x 50,2 cm, PD značeno na kameni Alois Pitermann, vzadu a DU slepotiskové razítko autora, při okrajích pokrčený a lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J.…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Vesnice u rybníka

    No.: 204639

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 07. 2019 14:50

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Lesní palouček

    No.: 204640

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 07. 2019 14:51

    litografie, 41,5 x 29,5 cm, PD značeno na kameni Alois Pitermann, vzadu a DU slepotiskové razítko autora, při okrajích pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Fac…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Héliova jízda nad Olympem

    No.: 204840

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 30. 07. 2019 14:52

    heliogravura, 1944, 20,7 x 15,3 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the union of artists at The Czech Academy of Science and Ar…

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Generál

    No.: 204845

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 30. 07. 2019 14:53

    litografie, 17,5 x 7,7 cm, sign. PD K. Toman, č. 4/50, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Sychra and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Xénia Hoffmeisterová

    Lodičky

    No.: 205296

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 07. 2019 14:54

    litografie, 2006, 35 x 26 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, č. 84/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Miroslav Houšť

    K.H. Mácha

    No.: 205300

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    Planned termination: 30. 07. 2019 14:55

    lept, 26 x 23 cm, sign. PD Mir. Houšť, č. 41/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Union of Czech Fine Artists

    Current price: 650 CZK (26 €)

  • Miroslav Houšť

    Malíř zátiší

    No.: 205301

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    Planned termination: 30. 07. 2019 14:56

    lept, 1977, 41,3 x 29,5 cm, sign. PD Mir. Houšť, č. 1/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Union of Czech Fine Artists

    Current price: 650 CZK (26 €)

  • Josef Synek

    Děvče, které mi mává

    No.: 205726

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 30. 07. 2019 14:57

    olej, sololit, 2001, 33 x 29 cm, sign. LD Synek, rám, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

    Chalupa

    No.: 206234

    Planned termination: 30. 07. 2019 14:58

    akvarel, papír, 26 x 33 cm, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • I. Hájek

    Ze zahrady

    No.: 206235

    Planned termination: 30. 07. 2019 14:59

    olej, karton, 1953, 34 x 46 cm, sign. LD I. Hájek 53, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Kvapilová

    No.: 206237

    Planned termination: 30. 07. 2019 15:00

    olej, plátno, 47 x 39 cm, sign. PD Máňa Kvapilová, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Chalupa s rybníčkem

    No.: 206238

    Planned termination: 30. 07. 2019 15:01

    olej, plátno, 49 x 65 cm, rám, plátno místy poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Joža Bok

    Radnice v Dobrušce

    No.: 207169

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 30. 07. 2019 15:02

    aquarelle, pencil, paper, 38 x 23,5 cm, sign. RD Joža Bok, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jan Konůpek

    Eryníe

    No.: 207525

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 30. 07. 2019 15:03

    lept, 15,8 x 9,7 cm, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Krakatit

    No.: 207527

    Auction price: 550 CZK (22 €)

    Planned termination: 30. 07. 2019 15:04

    lept, akvatinta, 13,3 x 10,5 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 550 CZK (22 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Krajina na Hané

    No.: 207635

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 30. 07. 2019 15:05

    lept, 25 x 32,2 cm, sign. PD VSilovský, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. K. M. Crncic at The School of Applied Arts in Zagreb, prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Associ…

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Karel Oberthor

    Na pastvě

    No.: 207669

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 30. 07. 2019 15:06

    litografie, 1944, 25,4 x 39,7 cm, sign. PD K. Oberthor 1944, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)