• Bohumil Franc

    Halda

    No.: 1434

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 18:41

    litografie, 1961, 23 x 30,9 cm, sign. PD BFranc 1961, č. 1/12, vzadu nalepen štítek ZŠ Běchovická a popsáno, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Franc

    Starý důl

    No.: 1435

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 18:42

    litografie, 1961, 22,7 x 30 cm, sign. PD B Franc 1961, č. 9/10, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek ZŠ Běchovická a popsáno, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Rudolf Klimovič

    (1917-1990)

    Podobizna Lva Nikolajeviče Tolstého

    No.: 1436

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 18:43

    suchá jehla, 1955, 22 x 17 cm, sign. PD R. Klimovič 1955, vzadu razítko Ministerstva kultury s popisem a nalepen štítek ZŠ Běchovická, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Lev Nikolajevič Tolstoj

    No.: 1437

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 18:44

    litografie, 1953, 24 x 18,3 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, vzadu razítko Ministerstva kultury s popisem a nalepen štítek ZŠ Běchovická, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Hudební skladatel Vítězslav Novák

    No.: 1438

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 18:45

    litografie, 1908, 34,2 x 23,7 cm, sign. LD J T Blažek , č. 7/50, vzadu razítko Ministerstva kultury s popisem a nalepen štítek ZŠ Běchovická, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, the disciple of Prof. A. Hofbauer, J. Preisler and E. K. Liška

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Práce (cyklus šesti litografií)

    No.: 1439

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 18:46

    5x litografie, 1944, všechny sign. PD Karel Tondl, chybí litografie č. 2, na obálce razítko Ministerstva kultury s popisem a nalepen štítek ZŠ Běchovická, lehce zašpiněná obálka, the disciple of prof. J. Loukota, V. Bukovac, J. Preisler and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied…

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Jaroslav Feyfar

    (1871-1935)

    Sušení sena

    No.: 1440

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 18:47

    fotografie, kontaktní kopie z původní skleněné desky, 29,3 x 19,5 cm

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • František Bělohlávek

    (1924)

    Květinový motiv

    No.: 1441

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 18:48

    dřevoryt, 29,4 x 18 cm, sign. PD Bělohlávek, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman and K. Lidicky at Charles University in Prague

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Aljo Beran

    (1907)

    Matka s dítětem

    No.: 1442

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 18:49

    dřevoryt, 23,3 x 16,7 cm, sign. PD JBeran, č. 3/15, na papíře drobné skvrnky

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • Aljo Beran

    Dvojice

    No.: 1443

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 18:50

    dřevoryt, 23,7 x 18,8 cm, sign. PD JBeran, č. 4/15

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • Aljo Beran

    (1907)

    Zima na Pohořanech

    No.: 1444

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 18:51

    lept, 17,3 x 23,3 cm, sign. PD JBeran, č. 12/25, zažloutlý, při okrajích pokrčený a zašpiněný papír

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • Jaroslav Kotrba

    Cesta na trh

    No.: 1445

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 18:52

    litografie, 25 x 30 cm, sign. PD J. Kotrba, zažloutlý, zašpiněný, při okrajích poškozený papír

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • F. J. Krauz

    Interiér kostela

    No.: 1446

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 18:53

    dřevoryt, 26 x 21,8 cm, sign. PD F. J. Krauz, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Autoportrét

    No.: 1447

    Auction price: 17.000 CZK (680 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 18:54

    litografie, 1944, 41,5 x 31,5 cm, rám, pravděpodobně oříznutý plakát výstavy Františka Tichého v Pošově galerii, při okrajích pokrčený papír, na rámu drobné oděrky, the disciple of prof. J. Obrovsky, V. Nechleba and K. Krattner, member of Devetsil, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB…

    Current price: 17.000 CZK (680 €)

  • Eva Sendlerová

    (1939)

    No.: 1448

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 18:55

    lept, 1992, 15,7 x 12,4 cm, sign. PD Sendlerová 92, autorský tisk, the disciple of prof. V. Tittelbach and A. Paderlik, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • Zdenka Krejčová

    Pouť svatá

    No.: 1449

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 18:56

    dřevoryt, 8,6 x 12 cm, sign. PD J. Krejčová, studied at The Secondary School of Arts in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Blíže

    No.: 1450

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 18:57

    lept, 1995, 8,3 x 6,6 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 95, č. 25/30, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Dům v krajině

    No.: 1451

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 18:58

    lept, 1993, 14,5 x 6,4 cm, sign. PD, č. 3/20 II.

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • Václav Benedikt

    V krajině

    No.: 1452

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 18:59

    lept, 1994, 7,4 x 5,8 cm, sign. DU Benedikt 94, pokrčený papír, the disciple of prof. J. Patera, member of and JUV in Prague

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • Daniela Havlíčková

    Brána

    No.: 1453

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 19:00

    lept, 1999, 5,3 x 3,5 cm, sign. DU Havlíčková 99, č. 24/200, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague, the disciple of prof. F. Muzika, J. Trnka and Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • Daniela Havlíčková

    Průhled na dům

    No.: 1454

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 19:01

    lept, 1999, 5,3 x 3,5 cm, sign. DU Havlíčková 99, č. 26/200, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague, the disciple of prof. F. Muzika, J. Trnka and Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Pohled na kostelní věž

    No.: 1455

    Planned termination: 29. 11. 2019 19:02

    litografie, 2011, 21 x 15,8 cm, sign. PD Jiří Bouda 11, autorský tisk, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

  • Eva Sendlerová

    (1939)

    Strom (PF 1997)

    No.: 1456

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 19:03

    lept, 1996, p. 10,2 cm, sign. PD Eva Sendlerová 96, autorský tisk, the disciple of prof. V. Tittelbach and A. Paderlik, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • Eva Hašková

    Anděl (PF 1996)

    No.: 1457

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 19:04

    lept, akvatinta, 1995, 9,8 x 6,3 cm, sign. DU Eva Hašková, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • Vladislav Kaska

    Milenci (PF 1993)

    No.: 1458

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 19:05

    lept, 1992, 6,4 x 9,6 cm, sign. PD Vladislav Kaska 1992, č. 4/80, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • Vladislav Kaska

    Dvojice (PF 1996)

    No.: 1459

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 19:06

    lept, 1995, 10,3 x 8 cm, sign. PD Vladislav Kaska 1995, č. 62/100, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • Hana Storchová

    Kočárek (PF 2000)

    No.: 1460

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 19:07

    lept, 1999, 7,3 x 6,8 cm, sign. PD H. Storchová, č. 16/60, the private disciple of L. Jirincova, disciple of prof. M. Holy and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and the group Grafis

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • Hana Storchová

    Zátiší (PF 2000)

    No.: 1461

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 19:08

    lept, 1999, 8,5 x 6,2 cm, sign. DU H. Storchová, the private disciple of L. Jirincova, disciple of prof. M. Holy and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and the group Grafis

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Strom (PF 1994)

    No.: 1462

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 19:09

    lept, 1993, 14,2 x 6,4 cm, sign. PD, č. 1/5

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • .

    Soubor Polské grafiky

    No.: 1463

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 19:10

    bibliofílie, 1948, vydáno u Eduarda Stichnota. Potsdam, 1948, lehce zažloutlý papír, obálka poškozena

    Current price: 600 CZK (24 €)