-
Leo Bednarik
(1938)
Soubor Ex libris
No.: 1194Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:38
grafický soubor, 2000, vše signováno, soubor 13 grafických listů, které jsou jednotlivě upevněny na pevných papírech a spojeny do sešitu
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Brázda
(1952)
EXL PF ETC (Lásky v detailech vs. detaily lásek)
No.: 1195Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:39
bibliofilie, 1987, rozměr souboru 19,5 x 15 cm, Editio 13, vydal OV SSM v Olomouci roku 1987, tento výtisk má číslo 79, studied at The Secondary School of Applied Arts, the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Alex Jelínek
(1890-1957)
Ex libris
No.: 1196Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:40
bibliofilie, 1923, 31 x 25,5 cm, cyklus 10 leptaných ex libris, úvodní slovo Dr. K. Herain, vydáno v počtu 150 ks, tento má číslo 128. Vloženo do lepenkocých desek s autorovým podpisem na titulu.
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Kalendář Hollar 2007
No.: 1197Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:41
5x různé grafické techniky, 2006, č. 58, Rozměr 42 x 30 cm, autoři: Andrea Tachezyová, Antonín Odehnal, Ivo Křen, Marián Komáček, Karel Beneš. Chybí kresba Adolfa Borna
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Štoček ex libris
No.: 1198Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:42
dřevoryt, 13,5 x 8 cm, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Sýs a Pavel Taussig
Báseň a kresba
No.: 1199Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:43
tuš, fix, papír, formát A3, uprostřed přeloženo, rukopisná báseň s ilustrací
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Maxmilián Švabinský
(1873-1962)
Jan Amos Komenský
No.: 1200Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:44
tisk, 10,5 x 9 cm, rám, DU věnování Vladimíru Brodskému M. Švabinský 16.12.1958, the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the union of artists at The Czech Academy of Science …
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Catalogue des Tableaux peints par douze Artistes: Beauverie, Bureau, Chataud, Champeaux, Darru, Hereau, Mathon, Pille, Quost, Porcher, Ribor, Vuillefroy
No.: 1201Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:45
katalog, 12x lept Imp. A. Cadart, katalog k aukci konané 29. 4. 1875 v hotelu Drouot, plpl. přev., nestr., flíčky na někt. listech (mimo tisk. plochy), dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eva Eliášová
(1958)
The Lanchester 30 h.p. straight eight
No.: 1202Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:46
kombinovaná technika, papír, 1997, 55,7 x 82,6 cm, sign. PD Eva Eliášová 97, rám, drobné oděrky na rámu, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eva Eliášová
(1958)
Elegance
No.: 1203Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:47
kombinovaná technika, papír, 1997, 56,8 x 82,6 cm, sign. PD Eva Eliášová 97, rám, drobné oděrky na rámu, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Hugo Gellert
(1892-1985)
Century of the common man
No.: 1204Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:48
3 x serigrafie, 1943, 51 x 40,5 cm, jednotlivé listy signovány, Two Speeches by Henry A, Wallace Vice-President of the United States, Silk Screen prints by Hugo Gellert, International workers order New York, velikost tisků 38,6 x 33, volné listy, soubor není kompletní, na papíře místy skvrnky, mírně…
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel May
(1842-1912)
Um stillen ozean
No.: 1205Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:49
kniha, vyd. Karl-May Verlag, Drážďány, 1879, desky z tvrdšího papíru, 607s., obálka při okrajích potrhaná, na hřbetu částečně přelepená, flíčky na listech, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel May
(1842-1912)
Pirát
No.: 1206Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:50
kniha, il. Karel Šimůnek, vyd. Nakl. knihovny dobrodružných románů a novel, Praha, 1922, plpl. vazba, 181s., zachovalý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jules Verne
(1828-1905)
Vor der Flagge des Vaterlands (Vynález zkázy)
No.: 1207Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:51
kniha, il. ve frontispisu L. Benett, vyd. Bibliographische Anstalt Adolph Schumann, Leipzig, nedat., pův. nakladatelská clpl. vazba, 255s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jules Verne
(1828-1905)
Die Leiden eines Chinesen in China Číňanovy trampoty v Číně
No.: 1208Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:52
kniha, il. ve frontispisu L. Benett, vyd. Bibliographische Anstalt Adolph Schumann, Leipzig, nedat., pův. nakladatelská clpl. vazba, 257s., mírně ušpiněné desky, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jules Verne
(1828-1905)
Ein Lotterie-Loos Los číslo 9672
No.: 1209Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:53
kniha, vyd. Bibliographische Anstalt Adolph Schumann, Leipzig, nedat., pův. nakladatelská clpl. vazba, 222s., mírně ušpiněné desky, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jules Verne
(1828-1905)
Der Findling 1+2 Malý Dobráček
No.: 1210Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:54
kniha, il. ve frontispisu L. Benett, vyd. Bibliographische Anstalt Adolph Schumann, Leipzig, nedat., 2x pův. nakladatelská clpl. vazba, 241+249s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jules Verne
(1828-1905)
Die Gebrüder Kip 1+2
No.: 1211Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:55
kniha, vyd. Bibliographische Anstalt Adolph Schumann, Leipzig, nedat., 2x pův. nakladatelská clpl. vazba, 256+250s., mírně odřené a rozvolněné vazby, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jules Verne
(1828-1905)
Die grossen Seefahrer des 18. Jahrhunderts
No.: 1212Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:56
kniha, vyd. Bibliographische Anstalt Adolph Schumann, Leipzig, nedat., pův. nakladatelská clpl. vazba, 323s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel May
(1842-1912)
Po dobrodružných stezkách (Old Zach)
No.: 1213Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:57
kniha, 8 povídek - Muž s polovicí tváře, Hamäil, Španělský cikán, Zpívající voda, Na březích Dviny, Cesta vyvržených, Vzkříšení, Merhameh, úvodem medailonek překladatele o K. Mayovi, přel. D. Jam (pseud. Jar. Moravce), 1. sv. edice Posmrtné vydání spisů, vydalo Nakladatelství knihovny dobrodružných…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel May
(1842-1912)
Der Fürst der Bleichgesichter - Old Surehand
No.: 1214Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:58
kniha, anonymně vydaný román Karla Maye, 89 ilustrací, 3. sv. edice Deutsche Herzen, deutsche Helden, kvůli sporům o honorář zakázal K. May svému nakladateli Münchmeyerovi nová vydání jeho úspěšné série Deutsche Herzen, deutsche Helden, nakladatel však nadále Mayovy romány vydával a to bez uvedení j…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Burian
(1905-1981)
J.O. Curwood: Syn Kazanův
No.: 1215Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:59
kniha, ob. Z. Burian, úprava A. Dvořák, vydal V. Škubal, Praha 1946, orig. brož s přebalem, ob. místy poškozená, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Association of Fine Artists - Purkyne
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kája Saudek
(1935-2015)
Bob Hurikán: Jezdci z Arizony; Pobožný střelec
No.: 1216Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:00
2x sešit, návrh obálky K. Saudek, vydal P.M. Agentura Expres, Praha 1969, 2x sešit, 80 + 53 s., obálka zašlá, při okrajích zašpiněná, hřbety natržené, zažloutlé listy, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kája Saudek
(1935-2015)
Jaroslav Foglar: Jeskyně Saturn
No.: 1217Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:01
sešit, původní komiks Káji Saudka podle scénáře Jaroslava Foglara, předmluva P. Nosek, ob. a kresby K. Saudek, vydalo nakladatelství Zlatý kůň ve spolupráci s Českou speleologickou společností, 1991, nestr. (24s.), sešit, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ferdiš Duša
(1888-1958)
Bán Strahinić
No.: 1218Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:02
bibliofilie, titulní list sign. dřevoryt a 12 x sign. dřevorytů příloh F. Duša , cyklus třinácti dřevorytů F. Duši k srbské lidové písni přel. O.F. Babler, vytiskl na ručním lisu a vydal Jar. Picka, Praha 1941, volné listy v deskách, 31 x 22 cm, ex. 46/105, nestr. (23 s. + 13 příloh), hřbet obálky p…
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marie Vindišová
Gérard de Nerval: Chiméry
No.: 1219Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:03
bibliofilie, ilustrace M. Vindišová, tiskl Jaroslav Picka, Praha 1954, nestr., brož, obálka lehce zašpiněná v horní části lehce poškozená, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otakar Březina
(1868-1929)
Z dopisů Otokara Březiny Anně Pammrové
No.: 1220Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:04
Bibliofilie, usp., doslovem a pozn. opatřil Ant. Veselý, vyd. Družstvo moravského kola spisovatelů, Brno, 1931, ex. 160/250, upr. K. Dyrynk, obs. faksimilem reprod. dopisy, brož, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Paul Claudel
(1968-1955)
Patero velikých ód provázených processionálem na pozdrav novému věku
No.: 1221Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:05
Bibliofilie, přel. B. Reynek, vyd. Družstvo přátel studia, Praha, 1920, tisk Kryl a Scotti, Nový Jičín, brož, 167s., uvolněné archy, lehce potrhané okraje obálky , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
André Suarés
(1868-1948)
Napoleon
No.: 1222Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:06
Bibliofilie, přel. J. Zaorálek, vyd. L. Bradáč, Praha, 1921, Bibelot IV., tisk Kryl a Scotti, Nový Jičín, pův. celokožená vazba, nestr., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
André Suarés
(1868-1948)
Láska a příroda
No.: 1223Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:07
Bibliofilie, přel. J. Krecar, vyd. L. Bradáč, Praha, 1921, Bibelto II., tisk Kryl a Scotti, Nový Jičín, pův. celokožená vazba, nestr., desky na hřbetu natržené a lehce odřené , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED