Karel May
(1842-1912)
Um stillen ozean
No.: 1205Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:49
Current price: 350 CZK (15 €)
Josef Kolmaš
(1933-2021)
Po Ťü-i: Datlovník v meruňkovém sadu
No.: 935Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:19
Current price: 350 CZK (15 €)
Pavel Kohout
(1928)
Wo Der Hund Begraben Liegt
No.: 920Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:04
kniha, podpis P. Kohout, v němčině, vydalo nakladatelství Albretch Knaus, Mnichov 1988, 528 s., kartonová vazba s obálkou, vynikající stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 350 CZK (15 €)
Ludmila Jiřincová
J. Pilař: Růže pro Jana Nerudu
No.: 910Auction price: 330 CZK (14 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:54
Current price: 330 CZK (14 €)
Různí autoři
Fragments de la photographie tcheque
No.: 1543Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:27
Current price: 300 CZK (13 €)
Bedřich Feuerstein
(1892-1936)
V. Nezval: Milenci z kiosku
No.: 1505Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:49
kniha, komedie o 3 dějstvích, 3x scénický návrh v příloze, návrh obálky a úprava B. Feuerstein, doslov Jiří Frejka, vydal Fr. Borový, Praha 1932, orig. brož, 192s., obálka na krajích opotřebená a na hřbetu poškozená, v dolní části hřbetu malá část chybí, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostro…
Current price: 300 CZK (13 €)
Vít Obrtel
(1901-1988)
V. Nezval: Blíženci
No.: 1504Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:48
bibliofilie, obálka, titul a úprava V. Obrtel, básníkova poetistická sbírka, vydala nakl. společnost Rozmach (Ladislav Kuncíř), Praha 1927, orig. brož, 56s., dobrý stav, ob. lehce zašlá, na předsádce bělobou překryté exlibris, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Vítězslav Nezval
(1900-1958)
Dobrodružství noci a vějíře
No.: 1503Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:47
bibliofilie, s akcenty V. Preissiga, úprava K. Dyrynk, ed. Viola 1.sv., Vlad. Žikeš, Plzeň 1927, pův. brož v americké kartonáži, 22 s., stav velmi dobrý, ob. částečně vyšisovaná, exlibris razítko v titulu a nesouvis. věnování na zadním přídeští, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of Deve…
Current price: 300 CZK (13 €)
Josef Šíma
(1891-1971)
V. Nezval: Menší růžová zahrada
No.: 1502Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:46
bibliofilie, poesie a balet, básníkův portrét ve frontispisu Jos. Šíma, titulní list a typografie K. Teige, ed. Odeon 12. sv., vydal Jan Fromek, Praha 1936, polopl. dobová převazba, 95s., velmi dobrý stav, obálka chybí, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite at The Academy o…
Current price: 300 CZK (13 €)
Václav Mašek
(1893-1973)
Vl. Majakovskij: 150,000.000
No.: 1490Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:34
kniha, podpis, litografie a typo. úprava V. Mašek, podpis překladatele B. Mathesiuse, vydalo nakladatelství Melantrich, Praha 1945, 103 s., brož, na obálce drobné skvrny, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and The Aca…
Current price: 300 CZK (13 €)
Karel Chochola
(1893-1942)
Jaromír Měšťan: Hoch ve smutku
No.: 1488Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:32
kniha, obálka a úprava K. Chochola, Edice Sdružení Jihočeských Výtvarníků, 1935, 61 s., brož, obálka při okrajích vybledlá, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Karel Teige
(1900-1951)
Philippe Soupault: Bratři Durandeau
No.: 1487Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:31
kniha, obálka J. Jelínek, titulní list K. Teige, 14. svazek edice Odeon, vydal Jan Fromek, Praha 1926, 111 s., brož., obálka při okrajích lehce zažloutlá, zašpiněná, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied History of Art at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague and a…
Current price: 300 CZK (13 €)
Adolf Hoffmeister
(1902-1973)
I. Erenburg: 10HP
No.: 1479Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:23
kniha, ob. a ilustrace A. Hoffmeister, 252. sv. Aventina, vydal Dr. Ot. Štorch-Marien, Praha 1930, brož, , dobrý stav, ob. při krajích popraskaná, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the constituent member of Devetsil, ex-commisary of UNESCO
Current price: 300 CZK (13 €)
Karel Poličanský
(1913-1996)
V. Majakovskij: Mexiko - New York - Praha
No.: 1476Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:20
Current price: 300 CZK (13 €)
Jiří Mahen
(1882-1939)
Hercegovina
No.: 1472Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:16
kniha, autorova mapka v příloze, vytiskl a vydal Fr. Obzina, Vyškov 1924, 170s., orig. brož,, ed. Obzinových tisků sv. 2, ex. 1018/1100, skrvny na ob.,hřbet restaurován, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Josef Čapek
(1887-1945)
J. W. Goethe: Římské Elegie - Benátské Epigramy
No.: 1466Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:10
kniha, obálka, naklad. značka a viněta v titulu vše linorytem a úprava J. Čapek, přel. Ot. Fischer, 1. sv. ed. Poesie Symposia, vydal R. Škeřík (Symposion), Praha 1921, pův. brož, 65 s., obálka při okrajích lehce pokrčená a zašlá, rohy hřbetu drobně poškozené, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ost…
Current price: 300 CZK (13 €)
Josef Čapek
(1887-1945)
Bratři Čapkové: Lásky hra osudná
No.: 1464Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:08
bibliofilie, obálka, značka v titulu a úprava J. Čapek, vydal Otakar Štorch - Marien, Praha 1922, 52. sv. edice Aventinum, 2000 výtisků, 48 s., brož., skvrny na obálce, vpisky a razítko, jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the…
Current price: 300 CZK (13 €)
Karolina Pichlerová
Švédové v Praze
No.: 1458Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:02
kniha, clpl. lipská vazba s nalepenou obálkou, překlad Boh. Tichý, vydal A. Štorch syn, Praha 1894?, 220 s., skvrny na vazbě, lehce zkosený hřbet, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Helena Malířová
(1877-1940)
Deset životů
No.: 1454Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:58
kniha, 21 x 14,5 cm, trojbarevná polokožená zakázková vazba, vydal Československý spisovatel, Praha 1954, 213 s., drobné skvrny na deskách, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Jaroslav Benda
(1882-1970)
Otokar Březina: Větry od pólů
No.: 1453Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:57
Current price: 300 CZK (13 €)
Pravoslav Kotík
(1889-1970)
Jiří Mahen: Měsíc * fantasie
No.: 1451Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:55
Current price: 300 CZK (13 €)
Eduard Milén
(1891-1976)
Prokop Toman: Bílý démon
No.: 1448Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:52
Current price: 300 CZK (13 €)
Jakub Deml
(1878-1961)
Moji přátelé
No.: 1433Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:37
Current price: 300 CZK (13 €)
Jakub Deml
(1878-1961)
Jak jsme se potkali
No.: 1432Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:36
Current price: 300 CZK (13 €)
Jakub Deml
(1878-1961)
Miriam - kniha lyriky
No.: 1431Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:35
Current price: 300 CZK (13 €)
Jakub Deml
(1878-1961)
Z mého okovu
No.: 1430Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:34
Current price: 300 CZK (13 €)
Jakub Deml
(1878-1961)
Cesta k jihu
No.: 1429Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:33
Current price: 300 CZK (13 €)
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XVIII.
No.: 1424Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:28
Current price: 300 CZK (13 €)
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XVII.
No.: 1423Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:27
Current price: 300 CZK (13 €)
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje IX.
No.: 1416Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:20
Current price: 300 CZK (13 €)