Tomáš Kempenský
(1380-1471)
No.: 1517Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:01
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Karel Teige
(1900-1951)
V. Nezval: Žena v množném čísle
No.: 1498Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:42
Karel Teige
(1900-1951)
V. Nezval: Zpáteční lístek - básně 1932
No.: 1497Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:41
bibliofilie, obálka, titulní list a typografie K. Teige, vydal Fr. Borový, Praha 1933, orig. brož, 236s., velmi dobrý stav, vazba není slepená, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied History of Art at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague and at The School of Bauhaus in Dessau,…
Karel Teige
(1900-1951)
V. Nezval: Pantomima - nové vydání
No.: 1496Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:40
František Kysela
(1881-1941)
Viktor Dyk: Krysař
No.: 1452Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:56
bibliofilie, frontispis, 3 přílohy, viněty v titulu a v textu vše dřevorytem, vazba, návrh předsádky a úprava Fr. Kysela, tisk Grafia, 1. sv. ed. Zlatokvět, vydal Fr. Borový, Praha 1915, pův. reliéfní celopl. vazba se zlac. písmem, 79s., ruční papír, vázal Ant. Jelínek, velmi dobrý stav, Provenance:…
Jiří Anderle
(1872-1941)
Jaroslav Hutka: Slova & písně
No.: 1327Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:51
bibliofilie, orig. sign. lept před titulem Jiří Anderle, biografickými poznámkami a svými podpisy v tiráži doplnili Fr. Dvořák a Jan Šulc, úprava, redakce a podpis v tiráži Martin Dyrynk, tisk bří Dřímalové, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 2002, brož. s obálkou, ex. 188/650, papír Colorit, 44…
František Kobliha
(1877-1962)
J. Krecar: Legenda o sestře Valerianě
No.: 1319Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:43
bibliofilie, sign. dřevoryt ve frontispisu, 2 x sign. dřevoryt v příloze, titulní list, bohatě dekorovaná iniciála, vstupní a závěreč. viněta vše dřevorytem, do dřeva rytá kartonáž, předsádka a úprava Fr. Kobliha, exlibris knihovna Ant. Grimma, vydal Ludvík Bradáč, Královské Vinohrady (Praha) 1920, …
Ivan Jakovlevič Bilibin
(1876-1942)
Skazki. Carevna Ljaguška
No.: 1281Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:05
bibliofilie, ilustrace, rámcové dekorace,návrh obálky a úprava I. J. Bilibin, chomolitografický tisk, vydala Izdanie Ekspedicij Zagotovlenija Gosudarstvennych Bumag, Petrohrad 1901, sešit, 10s., 1 list a zadní desky chybí , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Salvador Dalí
(1904-1989)
Hommage á Meissonier
No.: 1263Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:47
Helena Konstantinová
J. Giono: Muž, který sázel stromy
No.: 1246Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:30
bibliofilie, tři sign. suché jehly H. Konstantinová, , úprava A. Krejča, překlad Zd. Stavinohová, vydal V. Beneš nakladatelství Bonaventura, 2. sv. edice Ethos, Praha 1998, vazba Ateliér Krupka v Úvalech, Ex. 148/200, 30 s., brož., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The S…
Kája Saudek
(1935-2015)
Jaroslav Foglar: Jeskyně Saturn
No.: 1217Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:01
Vladimír Jiránek
(1938-2012)
Zázrak
No.: 1064Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:28
Die Markschaft Maehren Nro. 114.
No.: 1053Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:17
No.: 1052Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:16
Des Königsreichs Böheim (Kreise Chrudim Tchaslau und Kurzim Nro. 99.
No.: 1051Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:15
Des Königreichs Böheim (Kreise Bunlau und Leitmeritz nro. 97)
No.: 1050Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:14
Johann Baptist Homann
(1664-1724)
Circulus Saxoniae Inferioris
No.: 1036Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:00
Robert de Vaugondy
(1723-1786)
Gouvernement General de L´Isle de France
No.: 1034Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:58
František B. Kouba
(1906-1938)
Jaromír Měšťan: Smlouvání s časem
No.: 966Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:50
Jaroslav Václavíček
(1916-1989)
Jaromír Měšťan: Zvěrokruh
No.: 965Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:49
Josef Hodek
(1888-1973)
Ivan Olbracht: Jozka, Forko a Pavlína
No.: 955Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:39
Helmut Gauweiler
Deutsches Vorfeld im Osten : Bildbuch über das Generalgouvernement
No.: 894Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:38
kniha, fotografická publikace oslavující budování nového ráje na východě tzv. Generalgouvernement na území okupovaného Polska, sestavil ve spolupráci s oddělením Hlavním propagandy H. Gauweiler, vydal Buchverlag Ost, Krakau 1941, polopl. vazba, 207s.,, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Různí autoři
Studio 1928/1929 (měsíční revue pro filmové umění)
No.: 891Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:35
kniha, redakce: Karel Smrž, souvazba 10 čísel, č. 1 (říjen 1928) až č. 10 (prosinec 1929), pův. přední i zadní části obálek všech čísel vevázány vzadu, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, dobová clpl. převazba, lehce otřepené okraje desek, jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Různí autoři
Analogon 1-15 + 22
No.: 887Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:31
Milan Grygar
(1926)
Sešity pro mladou literaturu 1-33
No.: 886Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:30
Jan Lukas
(1915-2006)
Jiří Trnka
No.: 1544Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:28
fotografie, 17,9 x 13 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Hermína Melicharová
Hesiodos: Zrození bohů
No.: 1274Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:58
Jiří Kalousek
(1925-1986)
Já snad vyletím z kůže
No.: 1063Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:27
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Rigobert Bonne
(1727-1795)
Mapa Jižní Ameriky
No.: 1029Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:53
John Heartfield
(1891-1968)
A. Avdějenko: Miluji
No.: 1478Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:22
Current price: 1.200 CZK (50 €)