• Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Stanislav Látal

    No.: 1125

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:29

    tuš, papír, 21 x 14,8 cm, monogr. PD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Otakar Vávra

    No.: 1124

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:28

    tuš, papír, 22,2 x 16,5 cm, monogr. LD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Elmar Klos

    No.: 1123

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:27

    tuš, lavírovaná tuš, papír, 24 x 16,5 cm, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Jindřich Plachta

    No.: 1122

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:26

    tuš, papír, 18 x 14 cm, sign. PD Evžen Seyček, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Vladislav Vančura

    No.: 1121

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:25

    tužka, papír, 21 x 14,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Muž s brýlemi

    No.: 1120

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:24

    tužka, papír, 21 x 14,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Miloš Kopecký

    No.: 1119

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:23

    tužka, papír, 19,5 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Miloš Forman

    No.: 1118

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:22

    fix, papír, 19,7 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Vladimír Menšík

    No.: 1117

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:21

    fix, papír, 19,7 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Skica muže

    No.: 1116

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:20

    tužka, papír, 20,8 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Miloš Nesvatba

    No.: 1115

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:19

    tuš, papír, 14,2 x 13 cm, mongr. PD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Bohuš Rendl

    No.: 1114

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:18

    tuš, papír, 16 x 14 cm, mongr. PD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Fernandel

    No.: 1113

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:17

    tuš, fix, papír, 16,2 x 9,5 cm, mongr. PD ES, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Novotný

    (1904-1975)

    Večerní Praha 22.3.1968

    No.: 866

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 08:10

    noviny, výtisk novin s titulkem Antonín Novotný odstoupil, dobrý stav, zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeněk Rossmann

    (1905-1984)

    Louis Adamič – Večeře v Bílém domě

    No.: 1469

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:13

    kniha , ob. Zdeněk Rossmann, vydala Mladá fronta, Praha, 1947, brož, 84s., otřepené listy, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Sutnar

    (1897-1976)

    Jan Kolovrat: Čtvero počasí

    No.: 1351

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:15

    kniha, obálka a úprava L. Sutnar, vydaly Tiskařské podniky Richarda Vogla, New York, 1945, brož, 95s., zcela odlepená obálka od listů, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Richard Marek

    (1883-1951)

    André Gide: Saul

    No.: 1343

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:07

    bibliofilie, úprava a dřevoryty, J. Marek, vydal A. L. Střížek, Stará říše 1918, 120 s., brožovaná, obálka lehce zašpiněná, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Šourek

    (1909-1950)

    Paleta lidového umělce. Kalendář 1942

    No.: 896

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 08:40

    kalendář, vybral a úv. slovo napsal K. Šourek, 17 bar. a 9 čb. vyobrazení, vyd. Družstevní práce, Praha, 1941, clpl. vazba, pův. obálka vevázána, stav dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Hofbauer and J. Kaplicky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague,…

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Božena Viková-Kunětická

    (1862-1934)

    Věřím

    No.: 1436

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:40

    kniha, vyd. F. Šimáček, Praha, 1908, clpl. přev. 190s., zateklina od hřbetu v zadní části knihy, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Dana Jandová

    Graphia (Časopis o Exlibris)

    No.: 1354

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:18

    bibliofilie, sign. litografie D. Jandová, sign. tisk J.M. Bertrand, 2x linoryt Willy Braspennincx, vyd. Graphia, Belgie, 1985, 31s., ohnuté růžky, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Dagmar Popelková

    (1928)

    P. F. 1966

    No.: 1192

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:36

    linořez, pauzovací papír, 17 x 13 cm, sign. PD D. Popleková

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Hans von Aachen

    (1552-1615)

    Kryštof z Lobkovic

    No.: 1179

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:23

    heliogravura, 16 x 12,2 cm, značeno v tisku PD Štenc , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Hans von Aachen

    (1552-1615)

    Rudolf II.

    No.: 1178

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:22

    heliogravura, 26,5 x 22,2 cm, značeno v tisku PD Štenc , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bartholomeus Spranger

    (1546-1611)

    Alegorie války Rudolfa II.

    No.: 1177

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:21

    heliogravura, 22 x 16 cm, značeno v tisku PD Štenc , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Scipione Pulzene

    (1550-1598)

    Bianca Cappello

    No.: 1176

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:20

    heliogravura, 27,3 x 22,6 cm, značeno v tisku PD Štenc , hlubotisková reprodukce obrazu Scipione Pulzoneho z r. 1584, milně přiřazen k Bartholomeu Sprangerovi, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alonso Sánchez Coello

    (1532-1588)

    Ladislav II. Popel z Lobkovic

    No.: 1175

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:19

    heliogravura, 25,5 x 18,5 cm, značeno v tisku PD Štenc , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    5. výstava skupiny etapa

    No.: 897

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 08:41

    katalog, čb. vyobrazení děl, text J. Baleka, seznam vyst. prací, vyd. Nová síň, Praha, 1970, sešit, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Holy and K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, the group Etapa

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Hoffmeister

    (1902-1973)

    Jan Kolovrat: Vojín Václav Pišout a spol.

    No.: 1470

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:14

    kniha, úprava L. Sutnar, Il. A. Hoffmeister, vydaly Tiskařské podniky Richarda Vogla, New York, 1945, brož, 82s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the constituent member of Devetsil, ex-commisary of UNESCO

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Kratochvíl

    (1885-1945)

    Jménem republiky? Mé slovo k vítězství gajdovské pravdy

    No.: 1352

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:16

    kniha, leták číslo 4, vytiskla Legiografie, vydal Čin, Praha, 1928, brož, 110s., při krajích a na hřbetu otrhaná obálka, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Edmond Konrád

    Širočina

    No.: 981

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 10:05

    kniha, podpis a věnování autora, vyd. Fr. Borový, Praha, 1923, plpl. převazba, 88s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.