J. Paulová
Portrét mladé ženy
No.: 234200Auction price: 20 CZK (1 €)
Planned termination: 21. 05. 2024 18:39
akvarel, tužka, papír, 14,2 x 9,7 cm, sign. PD J Paulová, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)