František Horký
Na břehu řeky
No.: 281910Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:13
olej, plátno, 1969, 50,5 x 67,5 cm, sign. PD Fr. Horký 69, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)