Různí autoři

  • Různí autoři

    Máchovské motivy (konvolut 15 položek)

    No.: 238830

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 08. 04. 2024 15:46

    pohlednice, reprodukce, fotokopie, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Různí autoři

    Česká původní grafika II.

    No.: 186511

    Auction price: 2.300 CZK (96 €)

    Planned termination: 10. 04. 2024 14:18

    various techniques, all sign., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.300 CZK (96 €)

  • Různí autoři

    Česká původní grafika I.

    No.: 186512

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 10. 04. 2024 14:20

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Různí autoři

    Česká původní grafika III.

    No.: 186513

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 10. 04. 2024 14:22

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

  • Různí autoři

    Česká původní grafika II.

    No.: 228647

    Auction price: 1.400 CZK (59 €)

    Planned termination: 10. 04. 2024 14:40

    10x grafika, autoři: P. Dillinger - lept, A. Moravec - suchá jehla, V. Mašek - rytina, K. Svolinský - dřevoryt, V. Sychra - dřevoryt, P. Dillinger - linoryt, K. Šěch - dřevoryt, 2x K. Vik - dřevoryt, K. Štěch - lept CHYBÍ, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Provenance: Antiquarian Ost…

    Current price: 1.400 CZK (59 €)

  • Různí autoři

    Česká původní grafika I.

    No.: 228648

    Auction price: 1.700 CZK (71 €)

    Planned termination: 10. 04. 2024 14:42

    10x grafika, autoři: V. Mašek - litografie, A. Moravec - dřevoryt, V. Sychra - lept, K. Svolinský - dřevoryt, P. Dillinger - lept, K. Vik - dřevoryt, V. Fiala - rytina, K. Štěch - dřevořez, O. Kerhart - litografie, K. Štika - litografie, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Provenance: …

    Current price: 1.700 CZK (71 €)