Různí autoři

LIST OF AUTHORS

  • Různí autoři

    Pět grafických listů

    No.: 186509

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 09. 03. 2020 14:37

    5x woodcut, all sign., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Česká původní grafika IV.

    No.: 186510

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 09. 03. 2020 14:38

    various techniques, all sign., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Česká původní grafika II.

    No.: 186511

    Auction price: 2.300 CZK (92 €)

    Planned termination: 09. 03. 2020 14:39

    various techniques, all sign., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Česká původní grafika I.

    No.: 186512

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 09. 03. 2020 14:40

    various techniques, all sign., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Česká původní grafika III.

    No.: 186513

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 09. 03. 2020 14:41

    various techniques, all sign., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Česká původní grafika II.

    No.: 228647

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    Planned termination: 10. 03. 2020 14:54

    10x grafika, autoři: P. Dillinger - lept, A. Moravec - suchá jehla, V. Mašek - rytina, K. Svolinský - dřevoryt, V. Sychra - dřevoryt, P. Dillinger - linoryt, K. Šěch - dřevoryt, 2x K. Vik - dřevoryt, K. Štěch - lept CHYBÍ, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Provenance: Antiquarian Ost…

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Česká původní grafika I.

    No.: 228648

    Auction price: 1.700 CZK (68 €)

    Planned termination: 10. 03. 2020 14:55

    10x grafika, autoři: V. Mašek - litografie, A. Moravec - dřevoryt, V. Sychra - lept, K. Svolinský - dřevoryt, P. Dillinger - lept, K. Vik - dřevoryt, V. Fiala - rytina, K. Štěch - dřevořez, O. Kerhart - litografie, K. Štika - litografie, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Provenance: …

    Current price: 1.700 CZK (68 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Soutisk

    No.: 233094

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 10. 03. 2020 15:13

    lithography , 1979, 70,5 x 54,5 cm, signed, artist's proof , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Facebook

You must login first.